20. Никола Чумич (Олимпиакос)

В 7-та минута центриране в наказателното поле на Лала, Турицов избива в корнер.

В 8-та минута Турицов центрира към Живков, вратарят лови.

В 9-та минута силен шут на Варела, вратарят с мъка избива.

В 10-та минута центриране в пеналтерията, Евтимов избива, следват два опасни удара на Хасан, отново спасени от Евтимов, Валбуена пробва да копне топката, защитник в червено избива.

В 13-та минута Чатакович пробва да изведе Йомов, той не успя да се пребори със защитник.

В 15-та минута Рябчук нахлува отляво и подава остро, Матай чисти.

В 16-та минута от корнер силен удар с глава на Тикиньо, феноменална намеса на Евтимов.

В 19-та минута страхотна бомба на Чатакович, вратарят трудно избива, Живков овладява преодолява вратаря и бие в аут, но е в засада.

В 20-та минута Чатакович е изведен отляво и дава остър пас, Калогеропулос пробва да избие топката се удря в гредата, пак Чатакович центрира, Живков с глава в аут.

В 22-та минута Мазику пробва да изведе Живков при масирана контраатака, много бърза и далечна топка.

В 24-та минута Кунде с удар - пресечен.

В 25-та минута удар с глава на Гълъбов в аут след корнер.

В 28-та минута Варела блокира с тяло изстрел пред наказателното поле.

В 37-та минута пас към Баи на Турицов, ударът му е блокиран, след това и Варела е спрян при шут.

В 39-та минута центриране на Турицов, Живков е твърде далеч - аут.

В 40-та минута Чатакович с изстрел, отново блокиран от защитник.

В 41-та минута удар на Валбуена, встрани от вратата.

В 50-та минута Матай блокира удар на Тикиньо.

В 52-та минута двойно подаване между Варела и Йомов и пас към Гълъбов - само аут.

В 53-та минута Валбуена центрира от пряк свободен, Хасан с глава в ръцете на Евтимов.

В 54-та минута силен шут на Тикиньо, рикошет и корнер. От него отново с Тикиньо с глава в аут.

В 55-та минута Тикиньо е изведен в наказателното поле след пас на Лала, Евтимов се намесва брилянтно.

В 58-та минута страхотен пас отдясно на Йомов, Ахмедов с глава обръща в левия ъгъл за 0:1.

В 63-та минута Андруцос на Чумич отдясно, той с пас в пеналта и Хасан изравнява - 1:1.

В 65-та минута пас отдясно, Матай вади в корнер.

В 66-та минута ново центриране, топката от гърба на Матай излиза в ъглов удар.

В 73-та минута изстрел на Врусаи в аут.

В 75-та минута Йомов с остър пас, Семедо чисти в ъглов удар. От него Кери с пас, Гълъбов с глава в ръцете на Са.

В 79-та минута удар на Хасан, Митков избива топката, тя отива към Чумич, който отблизо вкарва за 2:1.

В 80-та минута Митков с пас, удар на Кери, Маркович играе с ръка в наказателното поле, съдията не дава дузпа, Вилдшут с удар - ъглов удар.

В 82-та минута нов пробив на Вилдшут, пас - от крак на защитник в корнер.

В 83-та минута центриране на Кери, Гълъбов с глава в ръцете на Са. Неточен удар на Самунцис над вратата.

В 85-та минута Йомов пробива отдясно, пасът му е в ръцете на Са.

В 86-та минута Митков се бори и пробива отляво и подава на Йомов, който прави финт и бие отблизо, невероятен пропуск, само ъглов удар.

В 87-та минута Петров с глава стреля неточно, пак корнер.

В 90+2-та минута изстрел на Врусаи в аут след пас на Чумич.