23. Роко Симич (Ред Бул) асистенция - Бернардо

• 52мин

9. Жуниор Адаму (Ред Бул) асистенция - Дижон Камери

Във 2-та минута слаб удар с глава на Ибертсбергер в ръцете на Бусато.

В 5-та минута Кръстев бе на път да открадне топка и да остане сам срещу вратаря, в последния момент защитник му изби.

В 7-та минута нещо като удар на Форсон, но много слаб и в ръцете на Бусато.

В 10-та минута Туфегджич с пробив отляво и остър пас, рикошет и Мантъл улавя.

В 18-та минута Минков с опит за пас-удар, но далеч от целта.

В 23-та минута остър пас отляво на австрийците, Петров избива в корнер.

В 24-та минута диагонален пас към Ван Дер Бремпт, който овладява пред Бусато, но Петров отлично му отнема и чисти.

В 28-та минута Шопов с остър пас от пряк свободен, Кръстев и Гарсес се разминават с топката за удар с глава, но в крайна сметка топката влиза в ъгъла на вратата директно за 0:1.

В 33-та минута пробив отляво на Шопов и пас към Кръстев, защитник се хвърля и спасява.

В 37-та минута центриране от корнер към далечната греда, Бернардо с глава я връща към близката, където Симич с глава изравнява - 1:1.

В 40-та минута Овусу е изведен сам срещу Бусато, но вратарят го спира - тъч.

В 41-та минута пак от корнер, Бернардо с глава бие, но Бусато спасява.

В 44-та минута Бусато прави грешка и Форсон е изведен, но пак вратарят хваща.

В 45-та минута след разбъркване Вион бие силно, но е блокиран от три тела, след това и Минков стреля в аут.

В 46-та минута с капитанската лента е Улмер.

В 47-та минута удар на Бернардо, рикошет и корнер.

В 48-та минута удар на Аджиекум в ръцете на Бусато.

В 52-та минута шут на Аджиекум встрани от вратата. В същата минута Камери към Адаму, Бусато закъснява за малко и резултатът е 2:1.

В 54-та минута изстрел на Варела над вратата.

В 55-та минута остро центриране отляво на Минков, Байду чисти в ъглов удар.

В 56-та минута Кръстев с глава в аут след корнер.

В 58-та минута изстрел на Фернандо, Бусато хваща сигурно.

В 60-та минута Фернандо дриблира между защитата и остава сам срещу Бусато, но пада с цел да изкара дузпа, но съдията не се хваща - аут.

В 62-та минута с капитанската лента на армейците е Юга.

В 64-та минута Камери с глава в ръцете на Бусато.

В 65-та минута Бусато с две брилянтни спасявания, първо след удар с глава на Камери и след това след рикошет в тялото на Адаму.