7. Иван Гемеджиев (Р. спортист)

• 85мин

Червен картон

34. Даниел Георгиев (ЦСКА)

Начало - около 5000 души присъстват на стадиона в Самоков. Времето е идеално за футбол. Отборът на ЦСКА е изцяло в бял екип и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - опит за атака на Рилски спортист. 7.Иван Гемеджиев центрира в наказателното поле на гостите, но защитниците успяват да изчистят

4' - Петре отдясно центрира в наказателното поле, където със сетни сили избиват защитниците на Рилски спортист

6' - Георги Илиев извежда Петре от дълбочина, румънецът продължава към Трика, който е блокиран и топката е изчистена в корнер

9' - добро взаимодействие между Велизар и Трика, който е изведен през центъра зад защитниците на домакините. Отсъдена е обаче спорна засада

10' - Георги Илиев пробва да спаси една топка в тъч, но е лошо контузен от 9.Петър Аджов

13' - връща се в игра 10.Георги Илиев

17' - играта се води предимно в центъра на терена

19' - първи ЖК в мача. Получава го 10.Георги Илиев за спор със страничния рефер

21' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - невероятна контраатака за ЦСКА. След корнер за домакините, Тодоров поема топката по дясното крило и пуска на Петре около точката на дузпата. Румънецът стреля триково покрай вратаря Петров за 0:1

22' - грешка в защитата на ЦСКА. Неразбирателство между Валентин Илиев и Данчо Тодоров, при което нападател на домакините пробва от движение да прехвърли излиезлия Петров. Вратарят на ЦСКА обаче показва акробатични умения и успява да изчисти

25' Дузпа за ЦСКА - отляво добре комбинират Трика и Роберт Петров. Македонският национал навлиза в наказателното поле и продължава към голлинията, където след кратко разбъркване топката попада вкраката на Велизар, който е фаулиран

26' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - Велизар изпълнава сам дузпата и праща топката в десния ъгъл на вратаря на Рилски спортисат

26' - първа, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Илиза 10.Георги Илиев, влиза 4.Франциско Мартос

28' Греда за ЦСКА - много красива армейска атака. Тиаго пробива по лявото крило и връща малко назад към Трика, който оставя за Велизар. След техничният удар топката среща горната греда на Петров

31' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - отново бразилецът Тиаго Силва пробива по лявото крило и намира Трика, сам срещу вратаря на домакините. Румънецът копва ефектно топката за 0:3

36' - първа смяна и в отбора на Рилски Спортист. Излиза 20.Владимир Какашвили, влиза 5.Стефан Карагеоргиев

39' - ЖК на 23.Димитър Стефанов за тежък удар в рамото на Петре

45' - една минута добавено време

45'+1' - пресилен ЖК на Велизар Димитров за ръкомахания срещу съдията

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката в отбора на Рилски спортист. Излиза 9.Петър Аджов, влиза 11.Стефан Господинов

48' - ЖК на 4.Франциско Мартос за нарушение в центъра на терена

52' Гол за Рилски спортист 7.Иван Гемеджиев - грешка в отбраната на ЦСКА отляво. Гемеджиев остава сам срещу вратаря Петров и не пропуска

53' - трета, последна смяна в отбора на Рилски спортист. Излиза 23.Димитър Стефанов, влиза 13.Димчо Маринов

55' - ЖК на 3.Кирил Огнянов за оспорване на съдийско решение

59' - нов ЖК, този път на 6.Крум Крумов за грубо нарушение срещу Велизар в половината на ЦСКА

64' - играта е накъсвана от множество фаулове, без положения и пред двете врати

69' - нападател на домакините е оставен да стреля с глава в наказателното поле. Ивайло Петров със сетни сили успява да спре топката с помощта и на горната греда

71' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Сергей Якирович, в игра 34.Даниел Георгиев

75' - Велизар намира добре по дясното крило Петре, който с едно докосване намира Тиаго в наказателното поле на Рилски спортист, но бразилецът не успява да намери добре топката

75' - ЖК на 34.Даниел Георгиев за задържане на противников играч в центъра на терена

76' - трета, последна смяна и за отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, в игра 31.Мирослав Манолов

81' - възможност за Рилски спортист, след нарушение на Данчо Тодоров на дъгата на наказателното поле. Зад топката застава 13.Димчо Маринов, който стреля добре, но Петров отново показва добър рефлекс и избива в корнер

84' - Трика е изведен сам срещу вратаря, на границите на наказателното поле. Румънецът пробва да прехвърли Петров, но този път в страни

85' ЧК на 34.Даниел Георгиев - втори ЖК и съответно червен на Георгиев, за нарушение в центъра на терена

90' - три минути добавено време