• 81мин

8. Асен Чалъков (Р. спортист)

• 104мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

Начало на мача: армейците започват от центъра и нападат надясно. Около 1500-2000 зрители на стадион `Искър`. Отлично време и много добри условия на стадиона за игра

3-а мин. - първа атака на червените по посока на домакинската врата. Сакалиев бие от границата на наказателното поле, но вляво от вратаря в аут

5-а мин. - опит на Тодоров да центрира към наказателното поле, топката обаче е добре посрещната от вратаря на Рилски спортист

10-а мин. - играта е почти изцяло в половината на домакините, армейският тим е по-динамичният и по-агресивен отбор на терена. Но реални положения към вратата на Петров все още не се получават

12-а мин. - 1:0 за домакините, голмайстор 11.Виденов Центрирана топка зад последните защитници в червено намира 11. Виденов, който е изпуснат от Забавник, финтира Хмарук и с повече късмет успява да отбележи

18-а мин. - Сакалиев на скорост нахлува по лявото крило в наказателното поле. Следва двойно подаване с Евгени Йорданов, който му връща топката, но преди да бие, Сакалиев е блокиран от защитник на домакините - топката е избита

23-а мин. - ГОЛ на ЦСКА! 1:1 - Сакалиев! Емил Гъргоров изпълнява пряк свободен удар, топката е избита от защитата на домакините, но попада у Янчев, който извежда много добре Гъргоров в наказателното поле по дясното крило! Емо бие към вратата, достигайки топката преди вратаря на домакините, там Сакалиев посреща и елегантно реализира изравнителния гол.

25-а мин. - ЖК за 10.Муджири от ЦСКА, за грубо нарушение в половината на армейците срещу 10.Киров

29-а мин. - Йордан Тодоров отново е добре изведен по дясното крило , но вместо да подаде, решава да бие и сгрешава: топката излиза в аут

35-а мин. - ЖК за Забавник за грубо нарушение

Макар да се играе в центъра и повече в половината на домакините, не се стига да реална опасност пред вратата на нито един от двата тима

38-а мин. - първи корнер на домакините. Ударът на 10.Васил Киров е точен и остър към ъгъла на вратата ни, но там Хмарук с късмет успява да спаси

В последните десетина минути прави впечатление, че домакините твърде често с излишно лежане по терена протакат играта

43-а мин. - трети ЖК в мача, отново за играч в червено. 11.Цаха ролучава картон за нарушение срещу 2.Гайдаров

44-а мин. - Муджири е изведен по дясното крило, стреля силно по земята, но Петров успявма да улови

45-а мин.- ГОООЛ за ЦСКА!! Евгени Йорданов вкарва с глава! Когато се очакваше обявяване на продължението, Муджири центрира много добре от аутлинията топка в наказателното поле и там на метър-два от голлинията Йорданов с глава вкарва за 2:1

45-а мин. - две минути продължение

45+2 мин. - край на полувремето

Начало на второ полувреме - с две смени за домакините: на мястото на 3.Георги Боринаров и 9.Ал. Александров в игра влизат 6.Крум Крумов и 17.Румен Панев

50-а мин. - началото на това полувреме протича като на тренировка, с напразни усилия в центъра на терена, без положения

51-а мин. - домакините изпълняват втория си корнер в мача: топката е центриана в наказателното поле, оттам 8.Асен Чалъков с глава я праща в аут

55-а мин. - Забавник пробива мощно по десния фланг, центрира топката силно и точно пред вратата, там Сакалиев не успява за малко да я достигне, близо до него Муджири успява да бие, но слабо. Топката е избита от защитник на домакините

58-а мин. - първа смяна в отбора на ЦСКА: излиза 20.Мансур Аянда, на негово място е 4.Маркос Чарас

64-а мин. - ЧК за Ибрахима Гай, за удар срещу 10.Васил Киров. Червените продължават с човек по-малко

67-а мин. - втора смяна за ЦСКА: на мястото на 11.Цаха, влиза в игра 35.Йошев

72-а мин. - голям пропуск на армейците да решат срещата в своя полза. При контраатака, Гъргоров извежда отлично Муджири в наказателното поле, последният прави две крачки, но бие неуместно леко и вратарят изкарва топката в корнер

74-а мин. - Муджири остро центрира след корнер в наказателното поле, там Гъргоров бие с глава, топката нацелва напречната греда, тепва на голлинията, но не влиза в мрежата, засилилият се прекалено много Забавник шутира, но спечелва само корнер за червените

78-а мин. - ЖК за 15.Росен Пътников за фаул срещу Тодоров и спряна контраатака на армейците

81-а мин. - 2:2, изравнителен гол за домакините на 8.Асен Чалъков

86-а мин. - Чарас центрира по лявото крило в наказателното поле към далечната греда, там Е.Йорданов шутира силно, вратарят боксира с усилие и топката излита в корнер

88-а мин. - негодувание сред отбора на домакините след нарушение на Гъргоров, с искания за втори червен картон. Играта продължава

90-а мин. - 4 минути продължение

90+2 мин. - с огромно напрежение се доиграва този мач, с реална възможност да доведе да продължения. Нервите и в двата тима са опънати да скъсване

90+4 мин. - в последната атака на червените, Евгени Йорданов подава топка на Сакалиев по десния фланг, Сакалиев стреля, но право в ръцете на вратаря

90+5 мин. - край на редовното време. Следват продължения

--------------------------------------------------------

Продължение на мача:

Начало:

96-а мин. - Муджири пробива по лявото крило и стреля от границата на наказателното поле, но топката излиза в аут

97-а мин. - трета смяна в армейците: излиза 21.Сакалиев, в игра влиза 24.Хазуров

100-а мин. - Маркос Чарас получава топка след неточно центриране на домакините и бие силно в аут

101-а мин. - Евгени Йорданов е фаулиран на границата на наказателното поле, Емил Гъргоров изпълнява фаула, топката намира Хазуров, който вкарва в мрежата, но съдията отмена гола поради засада

104-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА!!!! Хазуров!!! Йордан Тодоров пробива по дясното крило, навлиза на скорост и от удобна позиция центрира към точката на дузпата, където Хазуров надскача всички и с глава отбелязва сребърния си гол!