• 19мин

89. Стефано Окака Чука (Рома)

• 23мин

20. Симоне Перота (Рома)

ЦСКА​ загуби втората си среща в група Е на Лига Европа от Рома с 0:2. Попаденията за домакините бяха дело на Окака в 19-ата и Перота 23-ата минута.

Рома започна по-силно срещата, след като удар на Черчи мина близко от целта.В 19-ата минута Окака бе изведен сам срещу Караджов и откри резултата. Четири минути по-късно, нашата защита отново проспа една ситуация и Перота от непосредствена близост направи 2:0.

В 25-ата минута ЦСКА създаде и пропиля най-чистото си положение преди почивката, като Иван Стоянов бе сам срещу Серджио, но пропусна.

До края на първото полувреме Вучинич имаше шанс да вкара трети гол.

След почивката Любослав Пенев пусна в игра Спас Делев и Мишел Платини. Това се отрази добре на играта на нашите. Данчо Тодоров бе в отлична позиция от дясно, но прострелното му подаване бе пресечено. В 65-ата минута на терена за армейците се появи и трети нападател в лицето на Владо Манчев, който замени Данчо Тодоров.В последните минути ЦСКА опита няколко пробива и извеждащи подавания пред вратата на Рома, но до нещо интересно така и не се стигна.