17. Таиши Матсумото (ЦСКА) асистенция - Шунки Хагаши

В 10-та минута Кошимичи с остър пас към Вийера, Бусато избива, но има и засада.

В 14-та минута Назон пробива и бие, рикошет в Сасаки и корнер.

В 17-та минута силен шут на Вион от дистанция, Осако избива.

В 19-та минута отличен пас отляво на де Нойер, Назон засича, Осако с брилянтна реакция вади в корнер над вратата. От него Вион центрира, Гарсес се извисява, но едва закача топката с глава.

В 24-та минута многоходова атака на армейците стига до Вион, той с пас, рикошет и ъглов удар.

В 31-та минута Бусато излиза доста напред, за да предотврати опасна атака, справя се чудесно с Мицута.

В 33-та минута Кох блокира Моришима пред пеналтерията.

В 34-та минута Жеферсон с пас към Назон, той бие, рикошет и ъглов удар.

В 40-та минута чудесен рейд на де Нойер отляво, пак Назон стреля, нов рикошет и корнер.

В 41-та минута жълт картон на Вион за фаул срещу Сасаки.

В 42-та минута жълти картони на Назон и Сумийоши за сблъсък и сбутване.

В 45-та минута Жирайр с пробив и остър пас към Назон, Осако лови.

В 46-та минута след смените с капитанските ленти са Турицов и Шиотани.

В 56-та минута Евтимов първо греши при подаване и после спасява удар на Танада.

В 61-та минута Хайнц бие и е блокиран, Минков с втори удар в аут.

В 65-та минута отлична червена атака - Линдсет на Хайнц, той брилянтно извежда Морено, който залъгва двама и дава на Туфегджич, който вкарва, но съдиите скандално дават засада.

В 66-та минута Линдсет бие в ръцете на Наяши.

В 68-та минута Танада излиза сам срещу Евтимов и вкарва, но няма гол след нова скандална засада.

В 70-та минута Натсуда бие над вратата след извеждане в коридор.

В 75-та минут остро центриране на Минков отляво, но защитник избива пред Морено, съдията пак с неадекватна засада.

В 77-та минута Бен Халифа е изведен и вкарва, съдията с трета скандална засада.

В 82-та минута удар на Кавамура след пас отдясно, Евтимов избива, Хагаши също стреля над вратата.

В 87-та минута Матсумото е изведен прекрасно от Хагаши и вкарва под Евтимов за 1:0.