Младенов

• И. Янчев

• 67мин

99. Дормушали Саидходжа (ЦСКА)

90+15` Край на мача.

90+14` Отлично двойно подаване между Риу Мигел и Маркиньос, последният стреля от точката на дузпат и добра намеса на вратаря.

90+12` Маркиньос отдясно нанася удар, но топката среща тялото на защитник.

90+7` Руи Мигел нахлу в наказателното поле на Свиленград, отправи силен иззстрел и добра намеса на вратаря.

90+5` Руи Мигел бе дръпнат в накателното поле, но съдията не отсъжда нищо.

90+1` Две възможности за ЦСКА! Маркиньос навлезе фронтално в полето на домакините, но се засуети и топката му бе избита. Кълбото попадна в краката на Костадин Стоянов, който с удар по тревата я праща близо до дясната греда.

88` Саидходжа нахлу отдясно, отправи удар, но стражът на Свиленград лови.

86` Иван Стоянов направи хубав пробив от ляво, отправя диагонален изстрел и вратаря лови.

84` Въпреки, че ЦСКА владее инициативата, темпото на игра спадна и няма опасности пред двете врати.

77` Невероятен пропуск за ЦСКА! Маркиньос изведе Данчо Минев очи в очи с вратаря на Свиленград и Минев шутира в легналия вратар.

71` Руи Мигел бе изведен по дясното крило, но завършващото му подаване към Саидходжа бе неточно.

67` ГОООООООООООООООЛ! Саидходаж бе изведен зад защитата на Свиленград и схубав диагонален изстрел открива резултата.

64` Руи Мигел се освободи в наказателното поле, стреля, но право в ръцете на вратаря.

62` Манчев напуска, влиза Янев.

61` Косатдин Стоянов в игра, напуска Трифонов.

61` Светльо Петров заменя Янчев.

61` Начало на второто полувреме..

61` Руи Мигел вместо Платини.

61` Маркиньос в игра, напуска Петре.

61` Саидходжа вместо Панку.

61` Морозс на мястото на Попов.

61` Митрески напуска, влиза Иванов.

61` Минев в игра, Виданов излиза.

61` Здравко Чавдаров в заменен от Караджов.

45+15` Край на първата част.

45+13` Румен Трифонов подава към Панку, който стреля от воле и пак без успех.

45+9` Ники Манчев от разстояние опитва да открие резултата, но топката е в страни от вратата.

45+6` Иван Стоянов отправя изстрел от границата на наказателното поле, но топката лети високо над напречната греда.

45+4` Иван Стоянов изведе Панку в добра позиция, но в последния момент Генов чисти в пореден ъглов удар.

45+1` Мишел Платини шутира от границата на наказателното поле, но топката среща гръб на защитник и излиза в ъглов удар.

38` Спас Делев ще трябва да напусне принудително, на негово място Иван Стоянов.

36` Играта е спряна, за да се окаже медицинска помощ на Спас Делев.

30` Първа смяна в ЦСКА. Галчев напуска, влиза Ники Манчев.

26` Опит на Спас Делев за удар от въздуха, но стреля неточно.

25` Борис Галчев с удар от около 30 метра опита да изненада вратаря, но топката минава покрай вратата.

24` Въпреки, че мачът е контролен отбора на Свиленград играе прекалено защитно и по никакъв начин не застрашава Чавдаров.

22` Платини пас към Панку, но самотвержена намеса на Генов, който чисти в ъглов удар.

18` Делев опита да изведе Панку зад защитата на Свиленград, но подаването му бе неточно.

10` Флорентин Петре е оставен сам в наказателното поле, но се бави и топката му е отнета.

8` Петре стреля с глава, топката се удря в напречната греда и излиза в аут.

4` Платини върна жеста и подаде с глава към Панку, но последният стреля в страни.

3` Панку подава към Палтини, който от границата на наказателното поле отправя майсторски удар , но Иванов лови.

1` Начало на мача.

1` Галчев отне топката от играч на домакините и подаде към Делев, който е в наказателното поле, но защитник чисти топката.