5. Брадли де Нойер (ЦСКА)

• 90+6мин

16. Адам О'Райли (Сейнт Патрикс Атлетик)

В 6-та минута Морено е изведен в пеналта, Редмънд избива от крака му.

В 12-та минута Вион вдига от корнер, Гарсес се извисява и с глава забива топката във вратата за 0:1.

В 15-та минута жълт картон за Йомов за нарушение срещу Кинг.

В 19-та минута Турицов бие, но топката се спира в крака на Йомов.

В 22-та минута Морено с пас към Гарсес, той към Йомов, който се разминава за малко, веднага след това пас на Турицов и шут от воле на Гарсес на сантиметри в аут.

В 24-та минута О'Райли стреля отдалеч, но Бусато излиза и избива с крак, след това остър пас, но Матей с глава отдалечава.

В 27-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Бреслин.

В 28-та минута Бусато избива с ръка над гредата опит за прехвърляне на Редмънд.

В 30-та минута спестен жълт картон за Брокбанк за изблъскване с две ръце на Саша Илич.

В 32-та минута спестен жълт картон за Кинг за фаул срещу Турицов.

В 35-та минута Морено стреля от границата на наказателното поле в ръцете на Ананг.

В 41-та минута Линдсет извежда Йомов в коридор, но Ананг излиза и избива пред него.

В 42-та минута удар на О'Райли в ръцете на Бусато от малък ъгъл.

В 47-та минута Форестър е изведен от Кинг, но Бусато го изпреварва.

В 49-та минута Йомов подава отдясно на Линдсет, но Редмънд избива в ъглов удар.

В 50-та минута Кох е задържан в наказателното поле от защитник при центриране, съдията престъпно не дава дузпа.

В 52-та минута съдията не дава чист фаул срещу де Нойер, какво прави румънецът?!

В 54-та минута театрално падане на Котър му носи нарушение?!

В 56-та минута жълт картон за Гривости за брутално влизане в краката на Вион, заслужаваше директен червен картон.

В 58-та минута Морено с лек удар в ръцете на Ананг.

В 59-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Форестър, това дойде след като ирландците не спряха играта при лежащ играч на армейците.

В 73-та минута О'Райли с остър пас, но Матей избива, след това нов пас, Бреслин отблизо бие слабо, Бусато хваща.

В 74-та минута жълт картон за Шопов за нарушение срещу Атакай.

В 76-та минута спестен жълт картон за О'Райли за фаул срещу Шопов. В същата минута Атакай надбягва Матей и бие, Бусато избива, след това О'Райли иска да направи добавка, но бие в аут.

В 77-та минута жълт картон за Атакай за реплика.

В 78-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Атакай за удар без топка към Турицов.

В 79-та минута пас отдалеч отдясно към Гарсес, той е задържан с ръка в пеналта от Брокбанк, съдията дава дузпа и жълт картон за защитника.

В 80-та минута зад топката застава Турицов и хладнокръвно бие в десния ъгъл за 0:2.

В 84-та минута Дойл с удар с глава в аут след корнер.

В 85-та минута жълти картони за Милорад Пекович, Величко Капланович и Том Кланси за реплики.

В 88-та минута жълт картон за Турицов след като Оволаби се заби в гърба му умишлено.

В 89-та минута съдията дава за това картон и на Оволаби.

В 90-та минута жълт картон за загряващия отстрани Бауренски за бавене на играта.

В 90+1-та минута Назон стреля - блокиран. В същата минута Гарсес към Назон, той не успява да бие с глава.

В 90+2-та минута удар с глава на Дойл в ръцете на Бусато.

В 90+3-та минута нов блокиран удар на Назон.

В 90+5-та минута жълт картон за Кох за фаул срещу Оволаби.

След мача сблъсъци на терена между доста футболисти води до червени картони на де Нойер и О'Райли.