• 42мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

Във 2-та минута Шагоян е изведен отляво и центрира към Назон, Шейтанов лови.

В 5-та минута жълт картон за Гаврилов за грубо влизане в краката на Кареасо.

В 7-та минута Шопов с центриране от корнер, Юга стреля с глава в ръцете на Шейтанов.

В 9-та минута Якубяк е изведен отляво, но Юга го спира сигурно - корнер.

В 10-та минута Стоянов пробива отдясно и дава пас, Матай избива, Петков пробва акробатика и бие в аут.

В 11-та минута Назон извежда де Нойер, който стреля в аут, но има и засада.

В 13-та минута Линдсет извежда де Нойер, но неговият пас към Назон е избит, след това Линдсет стреля от дистанция, рикошет в гърба на Назон и топката се спира във външната страна на мрежата.

В 14-та минута отново Стоянов пробива отляво, но пасът му към Петков не стига за малко.

В 18-та минута Петков подава на Ачков, който бие в ръцете на Бусато.

В 22-та минута центриране на Стоянов е избито, преди това сериозни претенции за негов фаул срещу де Нойер.

В 24-та минута центриране от корнер, Назон не стига до удар с глава, като през цялото време е държан в пеналтерията от Чешмеджиев, но съдията не дава дузпа.

В 25-та минута Костадинов остава сам срещу Бусато след странно разиграване, но бразилецът го спира уверено.

В 27-та минута разбъркване след центриране от пряк свободен, Шопов май беше изритан в пеналта, но не последва дузпа.

В 32-та минута спестен жълт картон за Чешмеджиев за фаул срещу Назон.

В 35-та минута Шагоян с пас от корнер, Юга с глава сваля, Назон се завърта и бие слабо, Шейтанов вади в ъглов удар.

В 36-та минута Назон с финт и удар малко над вратата.

В 40-та минута спестен жълт картон и даже не свирено нарушение на Стоянов за задържане на де Нойер.

В 41-та минута жълт картон за Саша Илич за протести.

В 42-та минута опит за баване на игра и изваждане на топката при положение, че техен играч е извън терена, Матай бързо изпълнява тъча и извежда отлично Назон, който надбягва защитата и под вратаря открива резултата - 0:1.

В 42-та минута жълт картон за Георгиев.

В 43-та минута жълт картон за Ачков за протести.

В 45+2-та минута жълт картон за Шопов.

В 49-та минута недаден фаул на Гаврилов срещу Назон точно пред дъгата на наказателното поле.

В 50-та минута спестен жълт картон за Чешмеджиев за фаул срещу Турицов.

В 52-та минута удар от дистанция встрани от вратата на Назон.

В 55-та минута Шейтанов излиза неразчетено при пас отляво, Гарсес отнема, но е затворен и спрян от Арсов.

В 57-та минута отново не свирено нарушение срещу Кареасо от Чуич, довела до контузия в ръката и лекарска помощ.

В 61-та минута Назон е изведен с глава от Гарсес, нахлува и пробва да даде на Хайнц - блокиран.

В 66-та минута Георгиев спира Гарсес при червена атака.

В 67-та минута жълт картон за Петров за фаул срещу Арсов.

В 69-та минута де Нойер с центриране към Назон, но защитата се справя.

В 71-та минута де Нойер отляво към Хайнц, балонен удар над вратата.

В 74-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Рамадан - лековата показан на фона на спестеното към другия тим. В същата минута спестен втори жълт и червен картон за Ачков за задържане на Хайнц - скандално и позорно!

В 75-та минута два недадени фаула на Чешмеджиев срещу Морено, съдията дава нарушение на Морено за хващане на топката?!?!?!

В 77-та минута пак няма картон за Чуич за фаул срещу Туфегджич.

В 78-та минута центриране на Гарсес след пробив, Морено с глава натриса напречната греда, Жеферсон със слаба добавка в краката на Матай - аут.

В 82-та минута опит за удар на Ачков отдалеч в тъч.

В 84-та минута блокиран шут на Хайнц.

В 85-та минута Хайнц е изведен от Кареасо, шут, но Георгиев вади в ъглов удар.

В 86-та минута Туфегджич с блокиран изстрел след него, Матай също отблизо пробва неуспешно. В същата минута Туфегджич извежда Морено, Шейтанов го спира, има и засада.

В 87-та минута Станоев с удар в ръцете на Бусато.

В 88-та минута бърза контра на червените, де Нойер намира Туфегджич, той не успява да спре добре в отлична позиция.

В 90-та минута Туфегджич на де Нойер, той върна назад на Морено, който не се справи.

В 90+1-та минута Петров с отлично позициониране и борба рамо в рамо като спира Петков, който изскачаше сам срещу Бусато.

В 90+2-та минута жълт картон за Бусато за реакция при театрално падане на Петков в пеналтерията.

В 90+3-та минута жълт картон за Атанасов за фаул срещу Хайнц.