• 17
    85′
  • 24мин

11. Кевин Амунеке (ЦСКА)

Начало - Около 5000 зрители има по трибуните на стадиона в квартал Овча купел, в този слънчев следобед. Слвия тръгва от центъра, ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

4' - опасна атака за ЦСКА. Велизар извежда хитро включилия се Валентин Илиев надясно, който пробва техничен удар, но в аут

6' - Тунчев напуска накуцвайки терена, за да получи лекарска помощ

7' - опасна атака за домакините. 11.Ортега е изведен фронтално, сам срещу Петров, но вратарят излиза и успява да избие

7' - Тунчев се връща в игра

8' - Тунчев отново остава да лежи на тревата и е изнесен на носилка

9' - първа, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 3.Александър Тунчев , влиза 27.Куидо Ланзаат. 8.Велизар Димитров поема капитанската лента

15' - играта се води предимно в центъра на терена

22' - Велизар пробива отляво и центрира около точката на дузпата, където Ней не успява да стигне до топката

24' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 11.Кевин Амунике - Велизар Димитров получава една топка в центъра, финтира и извежда по невероятен начин Амунике отляво, който останал сам срещу Господинов, среля покрай вратаря

29' - първи ЖК в мача. Получава го 10.Николай Петров за реплика към съдията

32' - несериозен удар на Амунике, малко пред наказателното поле. Топката излиза високо над горната греда в аут

38' - Велизар получава далечен пас наляво, зад защитата на белите, но е отсъдена засада

40' - Велизар Димитров овладява една топка в наказателното поле с гръб към вратата и почти от легнало положение се опитва да намери Ней, но малко опреди да нанесе удар бразилеца топката е изчистена от защитник

45' - една минута добавено време

45'+1' - ЖК на 7.Илия Илиев за нарушение отзад срещу Удоджи в половината на Славия

45'+3' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето в отбора на Славия. Излиза 10.Николай Петров, в игра 20.Орлин Орлинов

48' - 11.Дениран Ортега намира Керчев, който пада за дузпа в наказателното поле на ЦСКА, но такава не е отсъдена

54' втора, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 28.Маркиньос

56' - Удоджи е откаран с линейка от стадиона

58' - фаул за Славия отдясно. Топката е центрирана около точката на дузпата, където Мартин Кавдански засича с глава, но твърде неточно в аут

60' - ЖК на 30.Йордан Тодоров за нарушение около центъра на терена

62' - фаул за ЦСКА отляво, почти от аутлинията. Кабус застава зад топката и връща назад към Амунике. Нигериецът стреля силно, но и неточно в аут

65' - контраатака за ЦСКА. Ней е изведен отляво, но е застигнат от защитата. Бразилецът пробва техничен удар към далечната греда, но в аут

66' - в последните минути се очертава териториален натиск на Славия

67' - груба грешка в отбраната на ЦСКА. Точно преди да достигне Керчев до топката, вратарят Петров скача самопожертвователно в краката му и успява да изчисти топката

76' - трета, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 10.Георги Илиев. Капитанската лента от Велизар поема 30.Йордан Тодоров

77' - втора смяна в отбора на Славия. Излиза 4.Славчо Георгиевски, влиза 19.Димитър Воденичаров

78' - Амунике пробива отляво, но е задържан от 21.Богомил Дяков, за което защитника на Славия получава ЖК

82' - далечен пас към Ней в наказателното поле на домакините. Съдията спира играта за игра с ръка на бразилеца

85' - трета, последна смяна в отбора на Славия. Излиза 17.Мартин Керчев, влиза 15.Мартин Христов

90' - пряк свободен удар за Славия на дъгата на наказателното поле на ЦСКА

90' - четири минъти добавено време

90'+1' - ударът от фаул среща стената. Последва бърза контраатака за гостите, но е отсъдена спорна засада на Ней