Червен картон

3. Ертан Томбак (Славия)

• 90+3мин

8. Греъм Кери (ЦСКА)

В 7-та минута Минчев е изведен в наказателното поле от Бакеро, Кох избива в корнер.

В 11-та минута блокиран от Кох изстрел на Керчев.

В 15-та минута жълт картон за Мазику за нарушение срещу Добрев.

В 16-та минута шут на Минчев от пряк свободен в стената на армейците.

В 17-та минута центриране от корнер, Лам с глава високо и встрани.

В 18-та минута атака вляво - Мазику към Вилдсхут, който е затворен - Петков лови.

В 22-та минута удар от дистанция на Мухар над вратата. В същата минута Кирилов преодолява отляво Турицов и центрира, няма никой на позиция за удар.

В 24-та минута слаб шут на Кайседо не затруднява Петков.

В 25-та минута даден е аут, след като Вълчев ясно изважда в корнер?!

В 26-та минута спестен жълт картон за Тасев за фаул срещу Мазику.

В 29-та минута нов спестен картон за Минчев за нарушение срещу Кайседо.

В 31-та минута страхотно подаване на Вилдсхут между двама към Кери, който стреля на сантиметри от гредата.

В 32-та минута Кайседо е изведен отлично от Бусато и не успява да овладее добре, Петков излиза и го помита с ръце в наказателното поле, при което и той пада лошо. Играта е спряна задълго за оказване на помощ на вратаря. Съдията не гледа на ВАР и не дава дузпа.

В 44-та минута играта е подновена.

В 45+4-та минута Кайседо се бори и подава на Вилдсхут, , изстрел в ръцете на Петков.

В 45+7-та минута Мазику към Йовов, той пробва да бие ,но Кирилов избива в ъглов удар.

В 45+10-та минута Кирилов с удар, Матей застава пред него и блокира - корнер.

В 45+11-та минута изстрел на Добрев над вратата.

В 48-та минута Йомов нахлува в наказателното поле на скорост, но е спрян от защитата.

В 49-та минута Минчев е намерен от Соарес и стреля над вратата.

В 50-та минута Кирилов с удар встрани от вратата.

В 52-та минута продължителна атака на армейците завършва с пас на Йомов в ръцете на Жеков.

В 54-та минута Вълчев оставя топката, която владее и с ръка бута на земята Кери, съдията мълчи.

В 55-та минута Соарес центрира отляво и Бакеро се извисява и бие с глава, топката се удря в страничния стълб и влиза във вратата за 1:0.

В 56-та минута Гарсес подава към Кайседо, той бие, но Жеков лови.

В 57-та минута играта е спряна, заради димки.

В 59-та минута играта е подновена. В същата минута жълт картон за Кери за нарушение при много спорна топка със защитник.

В 62-та минута Гарсес с подаване, но Кайседо за милиметри не стига до удар, Жеков хваща.

В 63-та минута центриране от корнер на Кери, Кайседо полита и с глава и след това рамо изравнява резултата - 1:1.

В 65-та минута жълт картон за Томбак за фаул срещу Гарсес.

В 66-та минута блокиран шут на Матей. В същата минута нов корнер изпълнен от Кери, Кох с рамо над вратата.

В 68-та минута Добрев е изведен сам срещу Бусато, бие, но бразилецът спасява, Кирилов поема и е съборен в пеналта от Бусато, но е отсъдена засада на Добрев, ВАР гледа ситуацията.

В 70-та минута засадата е потвърдена.

В 72-та минута поредно центриране на Кери от ъглов удар, Кох скача и с глава забива в ъгъла и праща червените напред 1:2.

В 77-та минута Кери с пас от пряк свободен, Кайседо с глава не успява да вкара, Матей бе съборен в пеналта, но не последва дузпа, а корнер.

В 78-та минута след ново центриране на Кери от ъгловия удар, Матей се разминава с удар с глава, топката стига до Юга, който с феноменален удар по диагонала матира младия вратар за 1:3.

В 79-та минута Кирилов се бори, но Юга го спира в пеналта.

В 80-та минута Томбак центрира отляво, Кох с глава избива, но топката стига до Дост, който с шут от границата на пеналтерията намалява - 2:3.

В 82-та минута Кери бие, топката е избита от защитник. В същата минута жълт картон за Соарес за два последователни фаула срещу Баи и Турицов.

В 84-та минута втори жълт и съответно червен картон за Томбак за фаул срещу Кайседо.

В 85-та минута невероятен пропуск на Матей отблизо след пас на Кери от пряк свободен.

В 87-та минута удар с глава в аут на Минчев.

В 90+2-та минута втори жълт картон за Кери за разкарване на топката.