• 84мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

• сл.кр.

7. Благой Георгиев (Славия)

Начало на мача - ЦСКА бият от центъра. Над 4500 зрители наблюдават двубоя на стадиона в Овча Купел

2-ра мин. - първа опасност пред вратата на Стоян Колев, но стражът ни с вещина излиза напред и отбива

6-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!!! Голмайстор Гъргоров! Лима извежда в удобна позиция Гъргоров в наказателното поле, той финтира вратаря на Славия и отбелязва първото попадение в мача

8-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за червените!!! Голмайстор Лима! Лима овладява топката след технично извеждане от около 30 метра, финтира защитник в дъгата на наказателното поле и се оказва в отлична стрелкова позиция. След техничен и премерен удар топката влита в мрежата на Амбарцумян

9-та мин. - ГОЛ за домакините! Голмайстор е 21.Георги Владимиров. Голът е отбелязан след дълго подаване, добре овладяно от Владимиров, който бележи без затруднение

15-а мин. - ЖК за 4.Владимир Секуловски за нарушение над играч на ЦСКА

18-а мин. - ГОООЛ!!!! 1:3!!!! Голмайстор е 19.Евгени Йорданов! Капитанът Георги Антонов пробягва по дясното крило, подава на Велизар Димитров, който нахлува към наказателното поле отдясно и след остро подаване към Йорданов последният бележи третия гол за червените в мача

19-а мин. - първа смяна за Славия: излиза 4.Владимир Секуловски и влиза 17.Будимир Джукич

21-а мин. - нарушение срещу Лима от играч на Славия на няколко метра пред наказателното поле. При изпълнение на прекия свободен удар от Янчев топката минава над напречната греда

24-а мин. - ЖК за 19.Славко Матич за нарушение над Велизар Димитров

26-а мин. - 9.Рангелов от Славия овладява топката в наказателното поле на Колев, но там Чарас съобразително избива в корнер. След изпълнението му топката преминава през няколко играчи, но не е засечена от никого и излиза в аут

34-а мин. - Лима извежда технично Гъргоров в отлична стрелкова позиция, но е отсъдена спорна засада

37-а мин. - много добро центриране на Асен Николов от десния фланг на белите, топката заплашително лети към Благой Георгиев, но защитник в червено успява да избие

38-а мин. - след удар на Свельо Петров от около 30 метра, топката минава над напречната греда на белите

42-а мин. - ЖК за капитана Георги Антонов за остро влизане в краката на противников играч

43-а мин. - отлична игра на 23.Велимир Иванович в половината на червените, който се оказва на стрелкова позиция и шутира, но топката излиза в аут

45-а мин - слаб удар на Велизар Димитров от около 25 метра към вратата на Славия, спасен от вратаря на белите

3 минути продължение на полувремето

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна в ЦСКА: излиза 10.Лео Лима, на негово място влиза 20.Жоао Паоло Брито; една смяна и за домакините: на мястото на 6.Асен Караславов в игра е 13.Георги Бачев

49-а мин. - Гъргоров финтира двама играчи в бяло пред наказателното поле на домакините и отправя удар, блокиран от защитник на Славия

52-а мин. - центриране на Бачев отляво към Владимиров, който се оказва сам в наказателното поле на червените и отправя удар към вратата, но Колев излиза напред и спасява

53-а мин. - пряк свободен удар за Славия с последвало центриране от капитана на белите, но топката минава встрани от дясната греда

54-а мин. - ЖК за Велизар Димитров за нарушение срещу Бачев

55-а мин. - удар на 7.Благой Георгиев към мрежата на Колев, но нашият вратар спасява

57-а мин. - ЖК за капитана на белите Петков за нарушение над Брито

58-а мин. - ЖК и за Емил Гъргоров от ЦСКА за реплика

59-а мин. - отлично подаване на Светослав Петров към Велизар Димитров, който шутира силно, но топката излиза в аут

62-а мин. - отличен пас на Чарас към Гъргоров, който нахлува в наказателното поле и стреля, ударът е блокиран от защитник в бяло, топката се връща в Гъргоров, последва нов удар към вратата, но Амбарцумян избива в корнер

64-а мин. - втора смяна за ЦСКА: на мястото на 23.Емил Гъргоров влиза 7.Христо Янев

67-а мин. - изстрел на Янев от пряк свободен удар, топката минава на сантиметри от сглобката на вратата на белите

69-а мин. - пробив на Янев след отлично извеждане, той опитва да подаде към Велизар Димитров, останал неохраняван в центъра на наказателното поле, но защитник на Славия пресича и чисти топката в корнер

71-а мин. - отново отсъдени картони: ЖК за 10.Асен Николов за нарушение над Янев, секунди след това и ЖК за 17.Будимир Джукич. В същата минута има и последна смяна при домакините: на мястото на 9.Димитър Рангелов влиза 16.Чавдар Янков

75-а мин. - Велизар Димитров извежда отлично Брито по дясното крило, Брито нахлува в наказателното поле, но отборът на Славия се справя с опасността.

76-а мин. - последна смяна и за армейците: на мястото на 19.Евгени Йорданов влиза 18.Петър Станев

78-а мин. - след единоборство в наказателното поле на ЦСКА Хаджи и Чарас лежат на терена, налага се Хаджи да бъде изведен на носилка

81-а мин. - Янев изпълнява пряк свободен удар близо до аутлинията на домакините, подава по земя на Янчев, който силно шутира и топката преминава на метри над напречната греда

84-а мин. - ЧЕТВЪРТИ ГОЛ за ЦСКА!!! Голмайстор е Христо Янев Петър Станев е фаулиран на метър пред наказателното поле на Славия. Янев изпълнява отлично прекия свободен удар и отбелязва своя втори гол в шампионата.

87-а мин. - ЖК за Брито за нарушение над 7.Благой Георгиев

88-а мин. - Станев овладява топка в наказателното поле на Славия, връща към Велизар Димитров, който стреля леко и технично. Топката преминава на сантиметри от десния страничен стълб

Четири минути продължение

90+1 - ГОЛ за домакините! Много спорна дузпа в полза на Славия за фаул на Върбанов над Бачев. Дузпата е изпълнена от 7.Благой Георгиев