• 62мин

4. Мено Кох (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

• 67мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

В 7-та минута забелязваме период, в който славистите успяха да лежат и бавят играта поне за 3 от тях - рекорд!

В 12-та минута неточен удар на Ахмедов встрани от вратата.

В 15-та минута неотсъдено нарушение на Гасама срещу Назон.

В 22-та минута разбъркване след корнер, Назон бие, но е блокиран от До. В същата ситуация Петков отново се хвърля на земята и бави времето за две минути, но успя да се хвърли заплашително срещу Юга, а след това отправя и ритник от разстояние към Назон.

В 26-та минута Жеферсон гардира на Ахмедов, но съдията му дава нарушение и жълт картон, схемата с лежането на Славия и скандален съдия засега дава резултат.

В 33-та минута изстрел на Иванов от дистанция, топката се удря в главата на Ахмедов и заблуждава Бусато, след което влиза във вратата, но има и засада на нападателя.

В 34-та минута ВАР проверява ситуацията и вика съдията сам да види, а могат и сами да дадат засада.

В 35-та минута разбира се гол няма, но са загубени цели три минути време?!

В 45-та минута Тасев с удар в стената от пряк свободен.

В 45+1-та минута спестен жълт картон за Йеленкович за влизане в краката на Назон.

В 45+2-та минута центриране от пряк свободен, Юга с глава, меле, след което Махмутович стреля силно, но е блокиран от защитата.

В 45+3-та минута спестен жълт картон за Петков за умишлено разкарване на топката.

В 45+4-та минута силен удар на Хайнц над вратата.

В 47-та минута красива хореография на армейските фенове.

В 51-та минута Жеферсон извежда Хайнц, той преодолява първи, но втори защитник избива. В същата минута удар на Гарсес спира във външната страна на мрежата на вратата.

В 52-та минута играта е спряна, заради чупене и палене на седалки в сектора с червените фенове.

В 53-та минута играта е подновена.

В 54-та минута Назон е изведен страхотно от Махмутович, надбягва защитата и вкарва във вратата, но е свирена засада.

В 55-та минута ВАР разглежда ситуацията и засадата остава. Повторенията ясно показаха, че засада няма.

В 58-та минута Ахмедов пробва да бие - блокиран. В същата минута Махмутович с далечен изстрел - избит.

В 59-та минута Кох получава жълт картон за фаул срешу Ахмедов.

В 61-та минута де Нойер пробва пас отляво към Назон, но Гасама избива пред него.

В 62-та минута центриране от корнер на Хайнц, Кох се извисява и с глава отблизо открива резултата - 0:1.

В 67-та минута невероятна атака на армейците отдясно - Линдсет краде и бързо дава на Морено, той с пета към Хайнц, който напредва и подава брилянтно на Назон за удвояване на резултата - 0:2.

В 68-та минута съдията дава знак на червените футболисти да успокоят червената публика.

В 79-та минута при смяната си Назон е декориран в жълто за подигравателна имитация на Петков, сякаш го боли кръста.

В 81-та минута Николов получава топката в наказателното поле, стреля, но Бусато спасява, преди това има и засада.

В 82-та минута де Нойер бие, топката е избита, Шопов също с шут в аут.

В 86-та минута жълт картон за Николов за удар в лицето на Кох.