7. Момчил Цветанов (ЦСКА)

• 79мин

7. Радой Божилов (София 2010)

90+2' Край на мача

90' Две минути е добавеното време на срещата.

85' Радой Божилов се разписа за домакините, реализирайки почетното попадение за София 2010.

79' Нов гол за ЦСКА. Борис Галчев се разписа за втори път в мрежата на съперника, след отлично изпълнен пряк свободен удар.

77' Радой Божилов от няколко метра стреля в тялото на Господинов.

72' Корнер за ЦСКА, след продължително разиграване Аясс стреля добре към вратата на Пейков, но вратарят на домакините се справи със ситуацията.

68' Радой Божилов пропусна да отбележи попадение за домакините от София 2010, стреляйки встрани от вратата.

68' Последна смяна в състава на ЦСКА. Петър Витанов замени Йордан Йорданов.

66' Втора смяна в състава на ЦСКА. Николай Дичев замени Ангел Грънчов.

64' Бангеев нацели страничната греда на Господинов при отлична контаатака на София 2010.

60' Първа смяна в състава на ЦСКА. Маламов отстъпва мястото си на Николай Цветков.

57' Аспарухов стреля добре към вратата на Господинов, но вратарят на ЦСКА се справи и изби в корнер.

56' Опит на Александър Димитров да организира атака за домакините, но не сполучи с паса.

55' Преслав Йорданов пропусна да вкара петия гол във вратата на София 2010, след като от няколко метра стреля в аут.

52' Чорбаджийски прати топката във вратата на София 2010, но имаше засада и гол не беше зачетен.

50' Пряк свободен удар за ЦСКА. Галчев пусна пас към Чорбаджийски, но футболистът на „червените“ беше в положение на засада.

46' Начало на второто полувреме.

45+1' Край на първото полувреме.

43' Нов гол за гостите от ЦСКА. Момчил Цветанов от малък ъгъл реализира четвъртото попадение в сметката на „червените“ в тази среща.

39' Нов гол за ЦСКА. Преслав Йорданов се разписа и прави разликата класическа. Самир Аясс намери съотборника си на няколко метра от голлинията и той не сбърка.

27' ГОЛ! Второ попадение във вратата на Пейков. Преслав Йорданов се разписа с хубав удар. Това беше и гол №100 за „червените“ в Югозападната В група.

26' Първи гол за ЦСКА. Борис Галчев откри резултата след отлично изпълнение на пряк свободен удар. Топката се удари в напречната греда и влетя в мрежата на Пейков.

25' След изпълнението на поредния корнер Момчил Цветанов стреля от воле извън наказателното поле, но топката мина на милиметри от вратата на Пейков.

23' Корнер за ЦСКА. Галчев изпълни, Йорданов стреля с глава, но бранител се намеси и изчисти в корнер.

21' Корнер за ЦСКА. Галчев центрира, но бранителите се справиха с дружни усилия.

19' Отлична атака за домакините, но Стайков се замота и топката му беше отнета.

16' След корнера домакините не успяха да затруднят Господинов.

15' София 2010 спечели корнер, след като бившият играч на Ботев Ихтиман Тони Стоичков се впусна в атака по дясното крило и принуди Момчил Цветанов да изчисти кълбото в корнер.

12' Нов пропуск на Преслав Йорданов, отново Пейков е на ниво.

9' Преслав Йорданов се освободи добре от бранител на домакините, стреля, но Боян Пейков спаси, избивайки в корнер.

5' Корнер за ЦСКА. След изпълнението му Маламов разтресе напречната греда.

3' Първи шут по посока вратата на София 2010, топката лети извън вратата.

1' Старт на двубоя между отборите на София 2010 и ЦСКА. Срещата се играе на стадион „Българска армия“.