Мирослав Петров
    46′
  • 18
    Окан Хасан

Начало - домакините започват играта от центъра и нападат надясно от централната трибуна

Около 2000 зрители на стадион „Спартак", много силна армейска агитка

2-а мин. - първа опасност пред домакинската врата и греда за армейците: Йордан Тодоров напредва по дясното крило и остро центрира топката, там притекъл се защитник от варненци я удря и тя нацелва градата в собствената му врата, след това излиза в корнер

5-а мин. - лош сблъсък в центъра на терена, при борба за една висока топка сблъскват глави Йордан Тодоров и Мартин Ковачев, като последният е изнесен за няколко минути и му се оказва медицинска помощ

9-а мин. - Беноа Кое получава топка на 10 метра пред дъгата на наказателното поле, но вместо да комбинира, бие шут и топката излиза в аут

11-а мин. - поредица от подавания на армейците пред наказателното поле на домакините. Много добре овладяна топка от Христо Янев, той се обръща и стреля в движение от въздуха и максимално затруднява вратаря на варненци. Топката е избита

20-а мин. - от половината на ЦСКА, Валентин Илиев изпраща топката по далечния диагонал много добре към Христо Янев, Янев пробва удар от движение, но твърде слаб

24-а мин. - втори лош сблъсък в центъра на терена, при борба за топка се удрят Беноа Кое и Мартин Ковачев, налага се оказване на медицинска помощ, но играчите се връщат отново в игра

29-а мин. - първа смяна при армейците, вероятно принудителна: на мястото на 10.Муджири, който леко накуцва, в игра влиза 17.Линдпере

32-а мин. - Христо Янев, който е фаулиран вдясно пред наказателното поле, сам застава зад топката и бие, но високо над напречната греда

39-а мин. - пореден фаул срeщу Янев , този път вляво от наказателното поле. Той изпълнява, но вместо да бие направо, подава на Силва и защитник на домакините избива топката

45-а мин. - досега играта се води в центъра на терена, като и двата отбора се опитват да организират атаки. Донякъде твърде лошия терен пречи за технична игра

45-а мин. - 2 минути добавено време

45+2 мин. - съдията отсъжда преди края на полувремето фаул вляво от наказателното поле, Янев центрира технично към непокрития Тодор Янчев, но той бие слабо

45+3 мин. - край на пълувремето

Начало на второ полувреме - има по една смяна в съставите

Смяна в състава на армейците: на мястото на 19.Евгени Йорданов в игра е 24.Костадин Хазуров. Смяна в състава на домакините: игра напуска 24.Станимир Георгиев, на негово място играе 26. Мирослав Петров

49-а мин. - Христо Янев извежда по дясното крило Йордан Тодоров в наказателното поле, Данчо скъсява ъгъла и стреля точно, топката е отразена от вратаря, връща се пак към него, но вторият удар завършва с аут

54-а мин. - играта е отново в центъра на терена, домакините видимо бавят темпото, лежат често по терена, с което вероятно печелят време. Няма опасни ситуации пред вратите

58-а мин. - ЖК за домакините: получава го 20.Мартин Ковачев, за две поредни нарушения срещу Янев в центъра

60-а мин. - ЖК и за 14.Валентин Илиев за грубо нарушение срещу 26.Мирослав Петров

62-а мин. - Христо Янев получава добра топка в наказателното поле, стреля силно, защитник подлага крак и едва не си вкарва топката в собствената врата.. Недоумяващо Антон Генов отсъжда вместо корнер, аут в ситуацията

67-а мин. - Христо Янев центрира след корнер, Зафиров играе с глава, но праща топката в аут

68-а мин. - втора смяна при домакините: излиза капитанът 7.Николай Станчев, в игра влиза 6.Михаил Лазаров

73-а мин. - Забавник напредва отдясно и центрира в наказателното поле, топката е пресечена от играч на домакините и се връща към него, той отново добре центрира към Линдпере, който пропуска да отбележи, като увисва под топката

78-а мин. - трета смяна при армейците: излиза 6.Адалберт Зафиров, влиза 20.Йордан Юруков

78-а мин. - трета смяна и при домакините: излиза 20.Мартин Ковачев, влиза 8. Георги Филипов

80-а мин. - ЖК за 3.Златин Михайлов за нарушение точно на дъгата на наказателното поле. Христо Янев изпълнява, стреля, но топката се отблъсква в стената

85-а мин. - играта е изцяло в половината на Спартак Варна, армейците са с пълен превес, но не достигат до стрелкови положение и голът се бави. Напрежение и чести обърквания в борабата за топката

88-а мин. - ЖК за 17.Славик Раданов от домакините за поредното нарушение в собствената половина на терена. Янев изпълнява, но центрираната топка е избита в тъч

90-а мин. - страничният съдия отсъжда 5 минути добавено време

90+1 мин. - Тодор Янчев центрира топка към Йордан Тодоров по дълъг диагонал отляво до най-дясно, Тодоров бие шут по триъгълник към левия ъгъл на вратата, но там двама футболисти на армейците пропускат топката

90+2 мин. - ЖК за вратаря на домакините за забавяне на топката

90+5 мин. - край на мача