8. Йордан Лечков (ЦСКА)

11. Владимир Манчев (ЦСКА)

• 78мин

Генади Симеонов (Спартак Вн)

ЦСКА​ победи „Спартак“ с 2:1 при гостуването си във Варна и излезе на първо място във временното класиране. Срещата обаче бе играна при невероятно тежки условия - непрекъснат снеговалеж и силен вятър. Теренът пък беше гарниран с кал, сняг и вода.

В 11-та минута Лечков изведе гостите напред, но преди гола остана съмнение, че той и Пенев са извършили нарушение срещу вратаря Арнаудов. Последният веднага напусна играта с комоцио.

До края на полувремето варненци имаха две чисти положения, но ударите на Петров и Симеонов бяха избити от Лукич. В 65-та минута, след бързо изпълнение на фаул от Лечков, Манчев напредна отдясно, заблуди вратаря и отбеляза втори гол. Дванадесет минути преди края на мача Симеонов се реваншира, като превърна в гол отсъдената дузпа за нарушение срещу него.