• 83мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

• 86мин

21. Кунчо Кунчев (Спартак Вн)

Начало - около 5000 зрители има по трибуните на стадион Спартак. Времето във Варна е ясно, а теренът сух. Домакините тръгват от центъра, армейците ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - нервно начало на срещата. Поредица от груби нарушение от страна и на двата отбора

5' - Ивайло Петров скача за една висока топка и при падането получава неприятна контузия. Лекарският екип влиза на терена, за да окаже медицинска помощ

10' - продължава грубата игра, без положения и пред двете врати

12' - Йордан Тодоров центрира отдясно около точката на дузпата, но там Евгени Йорданов не успява да играе с глава

14' - опасен далечен удар на Боян Илиев минава на сантиметри над горната напречна греда на вратаря Петров

15' - първи ЖК в мача. Получава го 23.Велимир Йованович за поредното си грубо нарушение срещу Юруков

17' - невероятен пропуск за ЦСКА. Юруков извежда чудесно Йордан Тодоров, сам срещу Генко Славов, но последва слаб удар в ръцете на вратаря

19' - Велимир Йованович е изведен сам срещу Ивайло Петров, който показва невероятен рефлекс и успява да извади топката в тъч. Йованович настъпва вратаря на гостите по ръката, 27. Тиаго Силва протестира и получава ЖК

21' - ЖК на 23.Абдер Кабус за грубо влизане в центъра на терена

27' - Кабус се опитва да намери Трика в опасна позиция отдясно, но румънецът е изпреварен от защитата

29' - Евгени Йорданов извежда Тодоров отдясно, но страничният съдия извежда отсъжда спорно съобщение

31' - Тодоров центрира отдясно около точката на дузпата, където Трика успява да играе с глава и изпраща параболичен удар, който облизва дясната греда на Славов

36' - фаул отдясно на границите на наказателното поле на домакините. Юруков застава зад топката, но ударът му е слаб и защитник на Спартак чисти с глава

37' - ЖК на 4.Христо Рангелов за нарушение отзад срещу Данчо Тодоров

37' - Юруков центрира от фаула, малко вдясно на наказателното поле. След разбъркване топката попада в краката на Котев, който отправя слаб удар в тялото на защитник на домакините

43' - спорно положение, този път пред вратата на ЦСКА. Топката минава по продължението на голлинията, домакините изявяват претенции за гол, но страничният съдия маркира засада

45' - три минути добавено време

45'+2' - ЖК на 20.Йордан Юруков, който фаулира откъсващ се нападател на Спартак

45'+3' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - няма смени на почивката. Над стадиона започва да вали лек дъжд

47' - отборът на ЦСКА се активизира. Два поредни ъглови удара пред накзателното поле на Спартак, при втория корнер Юруков намира добре Трика, но румънецът се засуетява и не успява да отправи удар

53' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 17.Евгени Йорданов - Тиаго Силва пробива по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Евгени Йорданов растрелва вратаря на домакините за 0:1

55' - ЖК на 26.Георги Филипов за грубо нарушение срещу Котев в средата на терена

57' - добра комбинация между Трика и Тиаго отляво, бразилецът центрира към Данчо Тодоров който пропуска от няколко метра, а съдията отсъжда засада

61' - първа смяна в отбора на домакините. Излиза 26.Георги Филипов, влиза 8.Борислав Георгиев

62' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - невероятен гол за ЦСКА! Трика забелязва излезлия напред Славов и с много прецизен удар почти от централния кръг на терена предхвърля вратаря на домакините

67' ЧК на 5.Венцислав Маринов - директен ЧК на 5. Венцислав Маринов за много грубо нарушение срещу Тиаго

69' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Евгени Йорданов, влиза 7.Стойко Сакалиев

72' - грубо нарушения на 9.Росен Каптиев в краката на Валентин Илиев. Играта е страна за намесата на лекарския екип

75' - тотално превъзходство за ЦСКА в последните минути като най-дейни за армейците са Абдер Кабус и Йордан Тодоров

78' - опасен удар на Йованович от около двадесет и пет метра, но Петров отново показва рефлекс

81' - добро центриране на Юруков от фаул отляво, Стойко Сакалиев страля с глава, но ударът минава малко над гредата

82' - втора смяна в отбора на Спартак. Излиза 23. Велимир Йованович, влиза 6. Владимир Пекин

83' - принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 27.Тиаго Силва, влиза 21.Шалозе Удоджи

83' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - Юруков центрира от корнер отдясно около точката на дузпата, където Тунчев бележи с глава

84' - ЖК на 30.Йордан Тодоров за фаул в центъра

86' Гол за Спартак! 21.Кунчо Кунчев

86' - последни смени и в двата отбора. за ЦСКА излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 24.Михаил Александров. За отбора на Спартак излиза 9.Росен Каптиев, влиза 18.Дарин Тодоров

90' - три минути добавено време