22. Коки Хинокио (Стал) асистенция - Давид Корт

19. Иван Турицов (ЦСКА)

• 72мин

15. Тибо Вион (ЦСКА)

В 1-та минута Ситек взема топката след подхлъзване на Божинов, но е спрян от Матей с нарушение според съдията.

В 3-та минута удар на Гетингер от пряк свободен в стената.

В 7-та минута удар на Домански, Евтимов избива, добавка на Томашиевич под гредата.

В 11-та минута изстрел от дистанция на Хинокио в аут.

В 21-та минута опасно центриране на Осман, Чорбаджисйки избива в корнер.

В 23-та минута шут на Чарлз от трудна позиция - блокиран.

В 26-та минута Вилдсхут пробива отляво и бие в близкия ъгъл в аут, имаше опции за подаване.

В 27-та минута Осман от пряк свободен поставя топката на главата на Кръстев, който с хубав удар открива резултата - 0:1.

В 31-та минута Чарлз пробва пас, който се превръща в удар в ръцете на Стрончек.

В 32-та минута центриране отляво в пеналта на армейците, Мазику избива в корнер.

В 39-та минута изстрел на Чарлз е блокиран от защитата.

В 40-та минута атака отляво, Вилдсхут нахлува, но следва слаб пас.

В 41-та минута жълт картон за Ситек за реплика.

В 45-та минута Осман получава от Чарлз и бие над вратата.

В 46-та минута след смените с капитанските ленти за Юга за армейците и Томашиевич за поляците.

В 50-та минута Юга избива пас в наказателното поле.

В 55-та минута Корт извежда Хинокио, който стреля силно между двама защитници, Бусато парира, но топката все пак влиза във вратата за 1:1.

В 60-та минута жълти картони за Коли за фаул срещу Шчутовски и на Юга за реплики.

В 65-та минута директен червен картон за Турицов за реплика?!

В 71-та минута жълт картон за Кайседо за фаул срещу номер 21.

В 72-та минута отново директен червен картон за Вион, който удари без топка Вжешински след груб негов фаул.

В 74-та минута Чатакович бие от пряк свободен в ръцете на Примел.

В 75-та минута груба грешка на Коли, който дава топката на Домански, който стреля, но Бусато избива.

В 76-та минута Чатакович извежда Кайседо, слаб удар, топката е избита в ъглов удар.

В 77-та минута жълт картон за Вжешински за симулация.

В 79-та минута Варела извежда чудесно Чатакович, но той бие на сантиметри в аут. В същата минута разбъркване пред вратата на Стал, но съдията дава нарушение.

В 83-та минута изстрел на Матрас след разбъркване е блокиран - корнер.

В 84-та минута центриране - Вавшчик с глава в аут.

В 85-та минута центриране отляво и опит за удар на Георги Чорбаджийски - неуспешен.

В 88-та минута жълт картон за Чорбаджийски за фаул срещу Чатакович.

В 89-та минута Чатакович с центриране от пряк свободен, Примел с ръка избива.