• 64мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

• 84мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

След секунди започва финалът на международния турнир „Аркадия къп 2007“ между Сеул и ЦСКА. Армейците са в белия си екип, южнокорейците в червено-черно райе.

Ако мачът завърши в редовното време наравно, се предвиждат две продължения от по 15 минути и след това изпълнения на дузпи.

Начало на мача

10' - лек превез на ЦСКА. До този момент по два корнера са си разменили двата отбора, но реални опастности пред вратите няма.

15' - хубава атака на ЦСКА, Велизар Димитров стреля, но топката минава встрани от вратата

17' - Трика също стреля от добра позиция, след взаимодействие с Димитров, но слабо и неточно

19' ж.к. за 77. Лий Еу, който влезе грубо в краката на Даниел Моралес

22' ж.к. за 9. Жун Гууг, който в стила на Марадона, вкарва топката с ръка във вратата на ЦСКА. Естествено Шебек не признава попадението и показва картон

24' - гоооол за ЦСКА - Еуген ТРИКА!

Велизар Димитров нахлува в наказателното поле на Сеул, но е задържан за фланелката и веднага последва дузпа. Зад топката застава Трика и не греши. ЦСКА повежда с 1:0

31' - сериозен пропуск за Сеул да изравнят резултата. 30. Ади оставен непокрит стреля много силно към вратата на Ивайло Петров, но е блокиран неговия изстрел

41 - поседните минути ЦСКА прие играта в собствената си половина, южнокорейците се опитват чрез няколко удара да стигнат до изравнително попадение, но за сега неуспяват

45' - ж.к. и за Велизар Димитров, заради буйния му нрав и невъздържание

Край на полувремето

започна второто полувреме, без промени в двата отбора

50' - Моралес връща лошо една топка и извежда нападател на корейците, но след пас на дясно и обратно центриране, противниковият нападател не успява да засече топката

56' - спречкване на терена, Моралес е повален грубо, а корейците не спират игра, принудени са да го сторят и започват разправии. На Моралес се оказва медицинска помощ и се връща в игра

60' - блестяща изява на Ивайло Петров, който отразява удар след изпълнение на корнер

66' - 2:0 за ЦСКА. Гол на ПЕТРЕ

след една добра атака, започната от Моралес, топка наляво към Велизар Димитров, който центрира на далечната греда и там Петре, не пазен от никого успява да отбележи!

75' - две смени в отбора на Пламен Марков - излизат 15. Роберт Петров и 21. Удоджи, в игра 27. Тиаго Силва и 23. Кабус

83' - 3:0 Велизар ДИМИТРООООВ!

Гийом Да Зади успява да открадне една топка, подава в коридор към Велизар Димитров, който сам срещу вратаря на корейците не му оставя никакви шансове!

84' - Ивайло Петров успява да спаси директен удар на играч на Сеул, който изкочи непокрит и стреля към вратата на ЦСКА

90'+2' Край на мача. Победа за ЦСКА и първи спечелен трофей за 2007 година!