Марио Топузов
    46′
  • 66мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА) асистенция - Дюкенс Назон

В 3-та минута Бусато спасява срещу изведения сам срещу него Бастунов, останаха сериозни съмнения за засада при паса на Чочев.

В 5-та минута Елитон стреля с глава над вратата, но преди това е извършил и нарушение.

В 14-та минута центриране от пряк свободен, Елитон с удар с глава над вратата.

В 15-та минута тъч за армейците е даден за домакините вместо това?!

В 19-та минута страхотен пас на Линдсет към Гарсес, Бидунга го поваля на земята и получава жълт картон за което.

В 21-та минута удар на Вион от пряк свободен, Наумов лови.

В 22-та минута Назон към Гарсес, който пробва да подаде остро, но е блокиран.

В 28-та минута Умарбаев е блокиран от Юга в наказателното поле, в същата минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Умарбаев преди нападението.

В 29-та минута слаб удар на Чочев с глава не води до опасност.

В 30-та минута остро центриране отляво на де Нойер, Елитон избива пред Назон.

В 32-та минута Юга стреля с глава в аут след центриране от корнер.

В 34-та минута спестен жълт картон за Кирилов за удар с лакът в лицето на Вион.

В 39-та минута Гарсес получава, завърта се и бие в ръцете на Наумов.

В 40-та минута неточен удар встрани от вратата на Русев.

В 43-та минута Бидунга пробва да се сомоконтузи ритайки терена, съдията му дава фаул?!

В 44-та минута жълт картон за Русев за удар с лакът в лицето на Петров.

В 45+2-та минута Бусато с пас напред, Бидунга греши, Назон поема, но пасът му е неточен в отлична ситуация с двама пред него.

В 45+3-та минута центриране на Петров, защитата изчиства.

В 47-та минута Топузов подава на Сердюк, той бие с глава в аут, но има и засада.

В 48-та минута игра с ръка на Топузов, съдията не я вижда?!

В 52-та минута жълт картон на Вион за нарушение срещу Кирилов.

В 55-та минута Чочев бие, но Бусато спасява, след това и Топузов стреля над вратата, но преди всичко това има и засада.

В 56-та минута странно нарушение отсъдено в полза на Перейра след съпрекосновение с де Нойер, такова нямаше, а трябваше да се даде корнер за армейците.

В 58-та минута спестен жълт картон за Лясков за фаул срещу Гарсес.

В 59-та минута разбъркване в полето на домакините, Назон бие, но е блокиран, после и Кареасо с шут над вратата.

В 63-та минута Умарбаев с удар в стената от пряк свободен, пробва и Перейра и той е блокиран.

В 66-та минута Хайнц е изведен прекрасно от Назон в коридор между двама, финтира Лясков и от границата на наказателното поле разстрелва Наумов за 0:1.

В 67-та минута Юга прецизно спира Сердюк при опасна атака.

В 68-та минута Бусато излиза и хваща пред Топузов, но има и засада.

В 71-та минута Перейра с дълъг пас към Сердюк, той овладява с ръка, след което изпреварва Юга и бие под краката на Бусато.

В 73-та минута ВАР вика съдията да види ситуацията и той логично го отменя. Преди това дава жълт картон на Махмутович, заради близкото му положение до монитора.

В 82-та минута жълт картон за Линдсет за фаул срещу Чочев.

В 85-та минута Морено връща към Хайнц, той пробва да прехвърли вратаря и топката излиза за малко в аут.

В 89-та минута съдията не дава очеваден фаул срещу Морено, след това му дава и жълт картон за протести.

В 90+1-та минута Морено с удар встрани от вратата, имаше Вион в отлична позиция.

В 90+2-та минута Диков с глава стреля в аут след пас на Лясков.

В 90+3-та минута страхотен шут на Хайнц е избит от Наумов.