26. Валентин Антов (ЦСКА) асистенция - Ахмед Ахмедов

• 52мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Ахмед Ахмедов

В 4-та минута силен шут от дистанция на Тиаго, Наумов боксира.

В 6-та минута спестен жълт картон за Александър Александров за фаул отзад срещу Мазику.

В 17-та минута пробив на Енрике отдясно и центриране, Соу се разминава на милиметри в малката пелантерия.

В 19-та минута бърза контра отляво на Галин Иванов и Шопов, последният намира Камбуров, който изпреварва защитата за 1:0.

В 23-та минута удар в аут от пряк свободен на Тиаго.

В 27-та минута страхотна комбинация Тиаго - Енрике, пас към Соу, той отблизо не вкарва с глава.

В 28-та минута спестен жълт картон за Георги Иванов за фаул срещу Санкаре.

В 33-та минута удар от границата на наказателното поле на Галин Иванов в аут, в същата минута Мазику губи глупаво топката, Шопов подава на Галин Иванов, топката стига до Младенов, който довкарва за 2:0.

В 37та минута Енрике центрира, Соу не стига до топката.

В 39-та минута втори спестен жълт картон за Ал. Александров за фаул срещу Енрике.

В 45-та минута пореден спестен жълт картон за Младенов за фаул срещу Санкаре.

В 45+3-та минута нов спестен жълт картон за Атанасов за задържане на Енрике.

В 45+4-та минута центриране на Тиаго от фаул, Ахмедов сваля с глава на Антов, който също с глава намаля на 2:1.

В 49-та минута жълт картон за Шопов за брутално нарушение срещу Мазику.

В 50-та минута слаб удар с глава на Ахмедов в ръцете на Наумов.

В 52-та минута Ахмедов е съборен пред наказателното поле, но намира как да подаде Соу, койот нахлува и с мощен удар изравнява за 2:2.

В 53-та минута най-накрая жълт картон за Ал. Александров фаул срещу Тиаго.

В 54-та минута мощен удар от пряк свободен на Тиаго в ръцете на Наумов, след което невероятен пропуск на армейците след пас на Мазику, Ахмедов се разминава, а удар на Енрике е избит от голлинията.

В 56-та минута жълт картон за Атанасов за фаул срещу Енрике и протести след него.

В 60-та минута спорна ситуация за удар с ръка в наказателното поле на Ал. Александров, но по-скоро ръката беше свита, след което жълт картон за Януш за протести.

В 61-та минута Топузов краде топката и подава на Младенов удар, рикошет и корнер.

В 68-та минута пас на Турицов и неточен удар с глава на Енрике.

В 72-та минута ужасяващ пропуск на Соу сам срещу Наумов, след чудесен пас на Мазику.

В 75-та минута многоходова атака на армейците завършва с удар на Тиаго - рикошет и корнер.

В 86-та минута разбъркване в пелантерията на армейците след пас на Шопов - ъглов удар.

В 89-та минута жълт картон за Василев за фаул срешу Соу.

В 90+2-та минута удар на Климентов в аут.