Севдалин Димитров

• 2мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Стадионът в Пазарджик е пълен, около 13500 - 14 хиляди зрители ще наблюдават срещата

Припомняме, че се играе само един мач в четвъртфиналите на турнира за купата на България, като при евентуално равенство се прилага правилото на „сребърен гол"

Начало: нашите нападат надясно, домакините започват играта

2-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!! Евгени Йорданов! Още в началото, при атака на червените, Емил Гъргоров открадва топка отдясно на наказателното поле, подава перфектно към Евгени Йорданов, който е на няколко метра фронтално пред вратата на домакините и без усилие открива резултата

7-а мин. - Емил Гъргоров е спрян непозволено на около 30 метра пред наказателното поле, при изпълнението на удара той центрира топката към далечната греда, но там тя е отнета от противников играч

11-а мин. - първа възможност за удар и на домакините: 8.Харизанов е изведен добре отляво на наказателното поле на червените и отправя силен удар, топката минава над напречната греда

17-а мин. - пропуск при контраатака на червените: Евгени Йорданов се преборва за топка и подава към Христо Янев. Той прави три крачки и вижда добре пласиралия се Юруков, падава му много добре, но младият Юруков си повежда дълго топката и тя е избита

20-а мин. - подадена топка по дясното крило извежда Й. Тодоров в наказателонто поле, но той не успява да вземе добра позиция, като притичалият защитник на домакините е фаулиран от Тодоров в схватката за топката и атаката е спряна

26-а мин. - Евгени Йорданов фаулира 8.Харизанов в центъра на терена и на играча от Хебър се оказва медицинска помощ. При изнасянето на играча с носилка от терена, той бе куриозно изтърван от носилката и три минути му бе оказвана медицинска помощ, но в 29-та мин. се връща в игра

29-а мин. - Емил Гъргоров изпълнява корнер и подава силно към Гай, който в скока за топката фаулира защитник на домакините

31-а мин. - Евгени Йорданов получава добра топка отляво пред наказателното поле и бие в движение, топката минава опасно над горната греда

35-а мин. - пропуск на Йордан Тодоров да отбележи. Той тръгна на скорост по лявото крило, след двойно подаване с Евгени Йорданов стреля по диагонала в наказателното поле, но топката минава близо до външната страна на мрежата покрай страничната греда

41-а мин. - втора сериозна опасност пред нашата врата: 3.Лазаров нанася силен удар към Хмарук, но стражът ни професионално избива. В играта за топката лошо се е контузил Емил Гъргоров и се налага изнасянето му от терена за оказване на медицинска помощ

43-а мин. - принудителна смяна в ЦСКА: на мястото на контузилия се на лявата ръка 23.Емил Гъргоров в игра влиза 24.Костадин Хазуров. Междувременно домакините използват, че играят с човек повече и атакуват, като 11.Кунчев успява да отправи силен удар към вратата ни, топката излиза в аут

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - без промени в отборите

46-а мин. - пропуск на червените да отбележат: при пробив на Тиаго Силва по лявото крило, центрира остро и успоредно на вратата, там топката не успява да отрази Евгени Йорданов, а след него Хазуров стреля неточно, отвън на страничната греда

53-а мин. - удар от 25-30 метра от фаул на 20.Йордан Юруков минава профучава в аут до десния страничен стълб

56-а мин. - първа смяна в отбора на домакините: на мястото на 16.Боян Никленов, в игра влиза 9.Емил Йорданов

61-а мин. - невероятен пропуск на Костадин Хазуров на празна врата на отбележи! След добро подаване от Йордан Тодоров отдясно и близо до вратата към Хазуров, но той не успява правилно да подложи крак и изкарва топката в аут

63-а мин. - втора смяна при червените: на мястото на 19.Евгени Йорданов, влиза младият 18.Иван Площаков

72-а мин. - втора смяна и при домакините: излиза 18.Христо Сталев, влиза 5.Николай Калинов

През последните десет минути отборът на Хебър е значително по-силен и атакуващ от първото полувреме и оказва натиск пред вратата на Хмарук

75-а мин. - трета последна смяна при армейците: на мястото на 20.Йордан Юруков в игра влиза 11.Роберт Цаха

79-а мин. - ЖК получава 20.Стоян Фърцов за нарушение срещу Христо Янев пред дъгата на наказателното поле

80-а мин. - при изпълнението си, Христо Янев отправя страхотен шут, минал малко над дясната сглобка на вратата

81-а мин. - опасност пред нашата врата: 20.Фърцов получава добра топка в наказателното поле и отправя силен удар към Хмарук, отразил го с плонж

В последните десетина минути отборът на домакините прави силна и агресивна игра и армейците се нуждаят от втори гол, за да стабилизират своята победа дотук.

88-а мин. - при корнер за армейците, Христо Янев стига до границата на наказателното поле отляво и пробва директен изстрел, вратарят боксира, за да отрази удара

90-а мин. - три минути добавено време

90+3 мин. - край на мача