• 27мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Федерико Варела

• 41мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Ахмед Ахмедов

Преди началото на мача Жеферсон получава подаръци по случай стотния си мач с червената фланелка от ръцете на директора Филип Филипов.

В 9-та минута заучено положение от пряк свободен, Кери на Варела, който шутира, Василев избива.

В 10-та минута Мазику блокира изстрел на Игнатов.

В 13-та минуа жълт картон за Терзиев за спъване на Кайседо.

В 14-та минута след центриране на Кери от корнер, Ахмедов стреля, но Димитров избива с глава до гредата.

В 15-та минута ново центриране на Варела, Ахмедов се разминава, а Метс закача с пета топката и тя излиза в аут. В същата минута жълт картон за Димитров за фаул срещу Кери.

В 18-та минута изстрел отдалеч на Игнатов в ръцете на Евтимов. С бърз пас с крак Евтимов извежда отлично Вилдшут, който със слаб контрол губи в отлична позиция.

В 20-та минута блокиран удар на Кери от дистанция.

В 25-та минута Кайседо получава пас в коридор от Кери, преодолява с тяло Терзиев и с диагонален удар разстрелва Василев за 0:1.

В 27-та минута след двойно подаване в центъра между Варела и Кери, аржентинецът извежда Ахмедов, който преодолява вратаря и вкарва за 0:2.

В 30-та минута центриране на Вилдшут отляво, но Кайседо не успява да се пребори, след което е блокиран и шут на Кери.

В 31-та минута шут на Вилдшут, рикошет и ъглов удар.

В 34-та минута високо над вратата стреля Игнатов.

В 38-та минута Хамдиев преодолява Дончев отляво, но пасът му е избит от Жеферсон.

В 41-та минута отлична атака на червените, Варела копва топката и извежда Ахмедов, който подава чудесно на Кайседо и той с глава прави резултата класически - 0:3.

В 44-та минута Вилдшут пробива отляво, но пасът му прехвърля нападателите.

В 45-та минута Кайседо спира добре с гърди и пробва да изведе Ахмедов, но защитата пресича. В същата минута нов удар на Кайседо, вратарят избива, Варела довкарва, но е бил в засада.

В 47-та минута центриране отляво на хебърци, но защитата в червено се справя.

В 52-та минута Вилдшут с бомбен удар, вратарят избива. В същата минута Варела бие, но топката е блокирана.

В 54-та минута Тонев пробва да центрира, Евтимов сигурно лови.

В 55-та минута Кери подава пред наказателното поле, Дончев с удар над вратата.

В 56-та минута пас в пеналтерията на армейците, Метс вади с глава в корнер. В същата минута Михайлов с удар от дистанция, Евтимов избива над вратата.

В 65-та минута Варела отнема топката и шутира в аут.

В 67-та минута с капитанската лента за хебърци е Чаворски.

В 68-та минута след многоходова комбинация Кери бие, рикошет и ъглов удар.

В 69-та минута изстрел на Кери над вратата на сантиметри.

В 71-та минута пас на Манев в пеналта, Евтимов лови.

В 75-та минута пас на Йомов отдясно, Кайседо се разминава с удар с глава, топката стига до Варела, който бие силно, но Василев избива.

В 77-та минута атака на Ахмедов и Кайседо, но се засуетяват и губят топката.

В 78-та минута с капитанската лента на червенобелите е Матей.

В 83-та минута центриране от пряк свободен в наказателното поле, Евтимов излиза малко неразчетено, но от него топката се удря в гредата и излиза в корнер. В същата минута от него Михайлов играе с ръка и е дадено нарушение.

В 86-та минута Варела извежда Ахмедов, който е съборен от Вълчинов, но нарушение не е дадено, той бие слабо в аут.

В 87-та минута слаб удар с глава на Матей пак рикошет и нов ъглов удар.

В 88-та минута от него Матей вдига с глава назад, Лам бие с глава в гредата.

В 89-та минута Ахмедов с удар над вратата, има и засада. В същата минута центриране Чаворски със слаб удар.

В 90-та минута атака на Йомов отляво, но лош пас и слабо отиграване на Мухар.

В 90+2-та минута Кръстев напредва отляво, но пасът му е пресечен в корнер.