• 11
    Енрике Коляр

• 64мин

9. Панайот Панайотов (ЦДНА)

ЦДНА​ победи Атлетико мадрид с 1:0 в реванша за КЕШ. Мачът се игра на претъпканият стадион Васил Левски при 50 000 зрители. По-голямата част от мача се игра в полето на Атлетико, като гостите се стремяха да убиват темпото и да запазят преднината си от първият мач. За армейците от котузия се завърна Божков. Преимуществото на армейците е ясно различимо от 20-те удара към вратата та Атлетико, от които 12 във вратата, срещу само 5 удара към вратата на армейците.

Първото полувреме приключва при резултат 0:0. През второто Панайотов пропусна да се разпише в началото, а испанците имаха шанс да поведат чрез Мигел който би в Георги Найденов. В 64-тата минута Панайотов завърши отлично комбинация между Божков и Колев, прехвърляйки вратара на испанците за 1:0. В края на мача Божков пропусна да реши спора, след като негов удар се отби в напречната греда.

Така според правилата е насрочен трети мач за определяне на крайният победител.