8. Михаил Янков (ЦДНВ)

• Гол

• Гол

В „А“ група 12:0

В сряда отборът на ЦДНВ постигна на своя терен най-големия резултат на сезона досега. Той победи русенския ''Торпедо'' с 12:0. Това бе една неравностойна борба. Софийските футболисти бяха пълни господари на терена и правеха каквото искаха. Това обаче не значи, че правеха най-доброто. Забележително бе, че болшинството от головете бяха направени в началните минути на двете полувремена, когато играта имаше нормален характер. След това военните изнасяха топката пред вратата на своя немощен противник и задържаха играта там. Това предизвикваше излишно натрупване на играчи в наказателното поле, което затрудняваше опитите за гол. Разбира се, трябва да се изтъкне и положителното в отбора на ЦДНВ. Той постигна това, което нито един отбор досега не можа да направи. Забележителният резултат се дължи на нестихващия устрем и амбиция на столичния военен отбор.