22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 62мин

30. Георги Йомов (ЦСКА)

В 6-та минута удар на Тиаго от дистанция над вратата.

В 8-та минута отлично подаване на Антов към Живков, тежко първо докосване на младока и вратарят го изпреварва.

В 9-та минута чудесна преса на Живков на Генчтюрк води до грешно подаване, Тиаго овладява и без забавяне открива резултата за 1:0.

В същата 9-та минута асистенция на Тиаго извежда Кери отляво и той с диагонален удар покачва на 2:0.

В 11-та минута жълт картон за Хайта за фаул срещу Кери.

В 12-та минута центриране на Кери от пряк свободен, Санкаре играе с глава, Антов стреля над вратата.

В 14-та минута Бусато излиза и избива, за да предотврати опасност.

В 15-та минута изключително груба грешка на страничния рефер, Санкаре дава на Соу, той преодолява двама защитника и вратаря и бие, топката влиза във вратата пред Живков, който не играе с нея, но съдията дава засада именно на Живков и отменя чисто трето попадение на Соу.

В 21-та минута удар на Кахраман е блокиран.

В 22-та минута Соу дава на Кери отляво, удар на сантиметри в аут.

В 23-та минута Вион пробива отдясно и центрира към Живков, Генчтюрк хваща пред него.

В 31-та минута Соу се впуска в атака и надбягва отбраната, вратарят излиза и лови пред него.

В 32-та минута слаб и неточен удар на Юксел.

В 35-та минута удар от дистанция на Чебичи над вратата.

В 38-та минута жълт картон за Матай за нарушение срещу Юксел.

В 41-та минута центриране на Кери от пряк свободен, но двама в червено се разминават.

В 43-та минута отлична многоходова атака на армейците стига вляво до Кери, той с прекрасен пас, Живков се разминава с глава, но Соу с крака вкарва за 3:0.

В 45-та минута атака на турците, Вион спира с глава, а Бусато лови, в същата минута удар на Йолалмаз в ръцете на Бусато.

В 45+1-та минута Санкаре извежда Кери, той стреля, Генчтюрк избива в корнер.

В 46-та минута Юга излиза с капитанската лента след 11 смени. Йомов подава на Йорданов и аут.

В 48-та минута блокиран удар на Ахмедов.

В 50-та минута Хайта спира непозволено Ахмедов в наказателното поле, съдията не дава чиста дузпа.

В 54-та минута Енрике извежда Ахмедов, той бяга вдясно и прави неуспешен опит за центриране.

В 59-та минута Ахмедов влиза в пелантериятя и подава - корнер.

В 62-та минута Енрике нахлува и Гюнеш го събаря в наказателното поле - дузпа. Зад топката застава Йомов и със силен удар в левия ъгъл - 4:0.

В 63-та минута удар в ръцете на Евтимов.

В 64-та минута разбъркване в пеналта на червените, два блокирани удара, защитата се справя.

В 75-та минута пас на Енрике в наказателното поле, Йорданов се бори, но губи.

В 77-та минута жълт картон за Турицов за агресивно влизане срещу Гюнеш.

В 80-та минута Юга дава на Йорданов, чудесно извеждане на Йомов, удар в аут.

В 81-та минута Аслан е изведен, но е спрян от Гълъбов, удар на Ергияс с глава в аут.

В 83-та минута слаб удар на Ахмедов в аут.

В 84-та минута неточен удар отдалеч на Турицов над вратата, в същата минута шут на Арсланташ в ръцете на Евтимов.

В 85-та минута Смоленски пробва пас на Ахмедов - пресечен.

В 86-та минута Енрике пробива отдясно и подава на Ахмедов, който сам срещу празната врата не я уцелва. В същата минута нов неточен удар на Ахмедов.

В 88-та минута Енрике пак пробива отдясно, но пасът му е в ръцете на Йилдиз.

В 90-та минута хубава армейска атака, Смоленски на Йомов, той вдига, Йорданов с глава, вратарят избива в гредата, но е имало и засада.

В 90+2-та минута Бучков извежда Йорданов, Йилдиз ги изпреварва и лови.