27. Маурисио Гарсес (ЦСКА) асистенция - Станислав Шопов

• 56мин

27. Маурисио Гарсес (ЦСКА)

Във 2-та минута остро центриране отдясно, Турицов избива с глава.

В 5-та минута Гарсес с пробив отляво и пас към Кръстев, защитник чисти пред него.

В 7-та минута Юга извежда отлично Туфегджич, Симеонов се хвърля в краката му и лови.

В 10-та минута Петров гардира в наказателното поле и е съборен от Коконов, съдията не свири, пас на нападателя, Шопов изчиства.

В 12-та минута центриране отляво на Гарсес, защитата в синьо избива пред Кръстев.

В 17-та минута центриране на Вион от пряк свободен, рикошет и удар на Кръстев в аут, има и засада.

В 18-та минута груба грешка на защитата на гостите води до удар на Туфегджич, блокиран, съдията дава и нарушение - спорно.

В 19-та минута жълти картони за протести на Кръстев и Желев.

В 21-та минута изстрел на Ковачев от дистанция, Бусато избива в корнер.

В 29-та минута втори жълт и червен картон за Желев за безумна игра с ръка.

В 30-та минута центриране от пряк свободен, Христов се разминава с удар, де Нойер с глава в ръцете на вратаря.

В 33-та минута де Нойер с пас отляво, Туфегджич не стига до удар, ново центриране и Гарсес със слаб удар с глава.

В 34-та минута Вион с глава извежда Туфегджич, Симеонов го изпреварва и лови.

В 36-та минута след корнер огромно разбъркване в наказателното поле на гостите, Юга и Кръстев не успяват с глава, а Матей с крак не намира вратата.

В 38-та минута шут на Вион в ръцете на вратаря.

В 39-та минута Туфегджич извежда Кръстев, той бие, но Симеонов избива, свирена е и засада.

В 42-та минута пас на Вион в ръцете на Симеонов.

В 43-та минута Петров се подхлъзва след лош пас на Матей, Ковачев овладява, но Матей го спира - корнер.

В 44-та минута Турицов с пас, Кръстев пропуска, след което Туфегджич стреля в аут.

В 45+1-та минута центриране от корнер на Вион на главата на Гарсес, който уверено праща топката във вратата за 1:0.

В 45+2-та минута Туфегджич е повален отдясно на пеналтерията, съдията не дава пряк свободен.

В 45+3-та минута де Нойер стреля в ръцете на вратаря.

В 47-та минута Кръстев получава отдясно и извежда Туфегджич, който бие в аут, но е свирена и спорна засада.

В 49-та минута силен удар на Вион в ръцете на Симеонов.

В 50-та минута Ковачев бие в аут, но е и в засада.

В 52-та минута Шопов с хубаво центриране от корнер, Симеонов излиза неразчетено и не стига до топката, Гарсес отново с глава удвоява резултата - 2:0.

В 55-та минута Гарсес е изведен от Юга, надбягва защитата и бие в аут, а имаше и Туфегджич и Шопов в отлична позиция.

В 56-та минута груба грешка на Лозев дава топката на Гарсес, бразилецът нахлува отляво и с прецизен удар оформя хет-трик - 3:0.

В 61-та минута опит за далечен удар на Котев в краката на Бусато.

В 62-та минута страхотен пас на Юга на главата на Кръстев, той бие на метър в аут.

В 65-та минута Туфегджич е изведен от Юга, бие в мрежата, но тази над вратата.

В 66-та минута жълт картон за Юруков за фаул срещу Вион.

В 67-та минута с капитанската лента на армейците е Турицов.

В 68-та минута шут на Вион от пряк свободен, високо над вратата.

В 69-та минута спестен жълт картон на Коконов за удар с лакът в лицето на Турицов.

В 73-та минута центриране на Вион от корнер, Симеонов боксира.

В 75-та минута Коконов стреля, ударът му е блокиран и Бусато лови.

В 80-та минута Н'Диайе е изведен от Лозев, Буасто илиза и застава на пътя му, хваща топката и е отнесен от нападателя.

В 81-та минута Н'Диайе получава и жълт картон за фаула срещу Бусато.

В 86-та минута Живков с глава стреля над вратата след пас от корнер на Шопов.