22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Иван Турицов

• 90+1мин

17. Иван Коконов (Арда) асистенция - Илиша Сам

В 1-та минута далечен удар на Евандро високо над вратата.

В 5-та минута центриране на Тиаго, Евандро отклонява с глава, но Албентоса не успява да насочи добре и Караджов лови.

В 6-та минута чудесна атака на армейците, пас на Жеферсон към Малинов, той добре към Уот, засуетява се и защитник чисти в корнер.

В 16-та минута прекрасна атака на ЦСКА, двойно подаване между Тиаго и Уот на два пъти, след което чудесен пас на Тиаго и странична ножица на Уот за 1:0.

В 19-та минута груба грешка на защитата на червените, след пас на Лозев, Василев надбяга Албентоса и пред Черниаускас излязал необмислено чукна след шпагат за 1:1.

В 26-та минута далечен удар на Делев в ръцете на Черниаускас.

В 29-та минута Евандро е изведен от Тиаго и центрира, защитник избива, веднага след това отново Албентоса с пас и Евандро със слаб удар с глава в аут.

В 32-та минута след корнер Албентоса игра слабо с глава, зад него Жеферсон бе в по-добра позиция, после и Тиаго с удар, рикошет и корнер, а Крумов получава жълт картон за реплики.

В 37-та минута чудесна проява на Уот, пребори се и нахлу в наказателното поле и подаде диагонално на Евандро, който би добре в ъгъла, но Караджов с блестящо спасяване.

В 38-та минута нова красива атака и далечен хубав удар на Малинов в ъгъла, но Караджов избива брилянтно в корнер.

В 42-та минута след центриране от пряк свободен удар Черниаускас боксира в корнер.

Още в първата минута на второто полувреме е спестен жълт картон на Глишич за фаул срещу Турицов.

В 48-та минута жълт картон за Мартинов за нарушение срещу Уот.

В 51-та минута след пряк свободен удар центриране и Крумов играе с ръка в наказателното поле, но съдията мълчи, след това нов удар на Турицов е избит от защитник.

В следващата минута брилянтна дефанзивна игра на Бикел в центъра на терена предотвратява атака на Делев, а в същата минута Мартинов спъва явно в наказателното поле Уот, но съдията е затворил тенденциозно очи.

В 55-та минута Турицов с красив пас, Уот се разминава с глава, Евандро с плътен удар - Караджов лови.

В 56-та минута Лозев с жълт картон за груба игра, след което опасна атака, в която Уот получава шанс след рикошет, но стига само до корнер.

В 59-та минута продължителна атака на червените завършва с удар с глава на Евандро в ръцете на Караджов.

В 63-та минута чудесна бърза атака на червенобелите, Уот с прекрасно извеждащо подаване с глава към Евандро, бразилецът с удар под вратаря дава преднина на ЦСКА - 2:1.

В 67-та минута далечно центриране на Глишич едва не изненада Черниаускас, който с последни сили избива топката, след което още един далечен удар на Арда след рикошет излиза в корнер.

В 68-та минута контра на ЦСКА, но Тиаго е надбяган от защитник.

В 77-та минута Бикел с лошо спиране в собственото наказателно поле и Ховсепян с удар високо над вратата.

В 78-та минута втора кристална дузпа не е дадена от съдията след пас на Уот към Соу, той нахлува в наказателното поле и Глишич го избутва в гръб, но явно на ЦСКА дузпа не бива да се свири.

В 79-та минута прекрасно подаване на Соу към Малинов, той с удар от два метра, но Карджов избива в корнер.

В 82-та минута нова чудесна червена атака с островен вкус, Кери блестящо спира и с прекрасен пас, удар с глава на Уот в земята и оттам топката излиза в аут над вратата.

В 85-та минута опасна атака на Арда, Георгиев дава на Сам, той връща към Бенгюзов, който бие слабо в ръцете на вратаря.

В 87-та минута отново опасен ЦСКА, Кери на Уот, който сваля на Малинов на границата на наказателното поле, който с топовен удар над вратата.

В следващата минута Уот е изведен добре, има трима свои съотборници на скорост, но греши паса.

В 89-та минута логичното се случва нов гол за 3:1, Турицов с прекрасно подаване, Соу се извисява и с глава вкарва.

В 91-та минута груба грешка на Бикел и нахлуване на Сам, след което подава на Коконов, който с прострелен диагонален удар намалява на 3:2.

В 92-та минута жълт картон за Сам за подлагане срещу Албентоса и жълт картон за Черниаускас за бавене на играта.