• 44мин

22. Али Соу (ЦСКА)

• 90+5мин

8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

В 4-та минута триково топката стига до Мазику, пас към наказателното поле. защитата чисти.

В 13-та минута удар от дистанция на Няхайчик в ръцете на Бусато.

В 15-та минута центриране на Йомов, Соу не успява да стигне добре с глава - аут.

В 18-та минута Мазику отляво финтира и дава на Енрике, той бие - ударът му е блокиран.

В 20-та минута Милич към Вилюмсон, той се засуетява, и Матай чисти, следват три поредни блокирани удари на беларусите, тежки минути за армейците.

В 23-та минута Соу подава на Йомов вдясно, пас - избит.

В 25-та минута атака на БАТЕ, Вилюмсон е изведен сам срещу Бусато, бразилицър взима предимство и сигурно спасява.

В 32-та минута центриране Няхайчик бие с глава и топката се удря в гредата, Милич и Бусато скачат, след което тя отскача, нова борба между Бусато и Вилюмсон и съдията дава дузпа и жълт картон за Бусато.

В 33-та минута Милич застава зад топката и бие вдясно, но Бусато спасява и лови трета поредна дузпа.

В 36-та минута Соу пробва пас към Енрике, надбяган.

В 38-та минута Йомов пробива отдясно и центрира, Енрике пробва да бие акробатично - корнер.

В 43-та минута Соу пробва да центрира, топката се връща до него, гамбиецът бие в аут.

В 44-та минута Юга се бори успешно и дава на Йомов вляво, той финтира и влиза в наказателното поле, бие, но вратарят избива, но там е Соу, който довкарва за 1:0.

В 46-та минута жълт картон за Яблонски за фаул срещу Соу.

В 50-та минута неточен удар на Вилюмсон.

В 52-та минута центриране в наказателното поле, Енрике е надскочен, Матай отдалечава с глава.

В 53-та минута два поредни пресечени паса в наказателното поле на БАТЕ.

В 55-та минута ново разбъркване и изчистване в пелантерията на армейците. В същата минута удар по диагонала на Енрике в ръцете на вратаря.

В 56-та минута центриране на Няхайчик, Скавиш пробва да бие, но Бусато се хвърля и лови.

В 57-та минута пас от пряк свободен, Антов бие с глава, но вратарят леко лови.

В 58-та минута удар на Йомов е блокиран.

В 62-та минута зверски шут на Санкаре за малко в аут.

В 63-та минута жълт картон за Александър Филипович.

В 65-та минута удар на Скавиш от дистанция, Бусато докосва и топката се удря в напречната греда, в същата минута удар на Юга в ръцете на вратаря.

В 71-та минута балонен пас и Ал. Филипович бие от малък ъгъл - Бусато избива в корнер.

В 74-та минута прострелен удар от пряк свободен от дистанция - Бусато избива.

В 76-та минута бърза атака на БАТЕ и пас към Скавиш - Матай избива в корнер.

В 78-та минута нов пас в наказателното поле, но Скавиш не играе добре и аут след намеса на Гълъбов.

В 81-та минута спестен жълт картон за Як. Филипович за фаул срещу Кери.

В 84-та минута центриране отляво защитата се справя, в същата минута Кейта пробива отдясно - пас и корнер.

В 86-та минута удар на Соу, блокиран - ъглов удар.

В 87-та минута прекрасен пас на Кери, Жеферсон за малко не стига до гол сам срещу вратата.

В 88-та минута пас на Мукам, удар с глава неточен в аут.

В 90-та минута Валадзко с отчаян далечен удар.

В 90+1-та минута продължително разбъркване - Юга с глава в корнер чисти.

В 90+4-та минута жълт картон за Дубайич за неспортсменско поведение.

В 90+5-та минута БАТЕ пробва да центрира от пряк свободен и вратарят им също излиза, ударът е слаб, Тиаго избива с глава напред, Кери взима топката и бяга през целия терен, за да вкара за 2:0.