• 21мин

Дузпа - пропуск

5. Жуниван (Беласица)

• 57мин

Начало: гостите бият първи от центъра, армейците нападат наляво. По трибуните присъстват около 2000 зрители, сред гостите е и националният селекционер Стоичков

До 10-а мин. - има само два - три опита за атака на домакините, играта е основно в центъра, без опасности към вратите

10-а мин. - Велизар Димитров е изведен добре отляво на наказателното поле, стреля от малък ъгъл силно, вратарят лови, но топката го удря в лицето и се налага да влезе медицинският екип

13-а мин. - Гъргоров изпълнява фаул и стреля силно, но вратарят е добре пласиран и лови

16-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА! Христо Янев вкарва с глава! Велизар Димитров е изведен отлично в наказателното поле по дясното крило, овладява топката и центрира успоредно но вратата към далечната греда, където Янев с глава от 4 метра вкарва първия гол

21-а мин. - ДУЗПА за гостите! Жуниван е изпуснат от Валентин Илиев, който го догонва и фаулира. Реферът отсъжда дузпа. Жуниван изпълнява, но бие високо над напречната греда

28-а мин. - Скалиев е изведен добре без засада по десния фланг в наказателното поле, вратарят излиза напред, Сакалиев го лъже няколко пъти и в разиграването топката му е отнета

33-а мин. - Христо Янев центрира към Велизар Димитров по левия фланг, той се бори за топката и опитва удар, но е блокиран

38-а мин. - на около 25-27 метра фронтално пред вратата, Емил Гъргоров е фаулиран много грубо, но картон не последва. Бадема е изнесен на носилка и две-три минути му се оказва медицинска помощ

42-а мин. - Муджири се преборва за топка и подава към Велизар Димитров, Велизар повежда дълго и бие слабо - вратарят успява да спаси удара

43-а мин. - ЖК за 8.Антон Костадинов от гостите

45-а мин. - две минути продължение

45+1 мин. - след нарушение на 30 метра пред вратата на Беласица, Муджири стреля от фаул силно, но право в ръцете на вратаря

45+2 мин. - при центрирана топка в наказателното поле, Хазуров и Янев са на една позиция, Хазуров отбива, Янев пиема и стреля силно към вратата, но Иваников успява да избие

45+2 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме. Няма смени в отборите

51-а мин. - през второто полувреме тимът на Беласиеца се опитва да играе агресивен и нападателен футбол и иска да покаже, че е тактически грамотен отбор. Поставя често на изпитание защитата на ЦСКА. В първите минути на два пъти са изпълнени много добри фалове и отлични центрирания от гостите

53-а мин. - жълт картон за Николай Бойчев за разкарване на топката

54-а мин. - Велизар Димитров е изведен добре отдясно в наказателното поле на Беласица, стреля веднага на скорост, топката излиза в корнер

57-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!! Отново Христо Янев! Емил Гъргоров центрира топката в наказателното поле, там Сакалиев стреля с глава, вратарят отбива, последват нови два изстрела, докато накрая топката достига Янев и от няколко метра той отбелязва!

61-а мин. - двойна смяна в отбора на ЦСКА. Излизат 21.Стойко Сакалиев и голмайсторът 7.Христо Янев, в игра влизат 9.Герасим Заков и 19.Евгени Йорданов

66-а мин. - Гъргоров е изведен по дясното крило, напредва и центрира към Заков, но твърде неточно. Топката е пресечена от защитник на Беласица

67-а мин. - смяна в отбора на Беласица: излиза 16.Румен Панайотов, в игра 10.Светлан Кондев

68-а мин. - ЖК за 11.Вава за нарушение в центъра на терена срещу Муджири

71-а мин. - втора смяна в отбора на гостите. Излиза 11.Вава, в игра е 17.Щерю Димитров

74-а мин. - Гъргоров играе индивидуално пред наказателното поле и вместо да подаде, стреля - топката излиза в корнер

77-а мин. - пак Гъргоров открадва топка вдясно пред наказателното поле, центрира я към Велизар Димитров, той подава на Заков триково, Заков стреля, но силно и вратарят избива в корнер

78-а мин. - последна смяна за гостите: излиза 7.Мартин Деянов, в игра влиза 18.Венци Иванов

82-а мин. - Гъргоров изпълнява фаул отдясно. Изсипва топката към далечната греда, където трима футболисти на ЦСКА скачат, в крайна сметка топката е пратена в аут

85-а мин. - последна смяна в състава на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, в игра влиза 4.Маркос Чарас

86-а мин. - Хазуров центрира в наказателното поле на Герасим Заков, Заков стреля с глава, но вратарят избива топката

89-а мин. - контраатака на армейците: Костадин Хазуров е изведен в наказателното поле и стреля, но твърде несериозно, в аут. През последните минути прави впечатление, че Иваников седи твърде далеч от вратата си

90-а мин. - Емил Гъргоров вижда, че Иваников е напуснал рамките на вратата и стреля, в опит да го прехвърли. Топката кацва върху горната греда

90-а мин. - 3 минути добавено време

90+2 мин. - ЖК за Валентин Илиев, който играе ненужно грубо на границата на наказателното поле. Беласица имат шанс за почетно попадение

90+3 мин. - опитният Яков Папарков стреля, но топката среща стената и е изчистена от армейците

90+4 мин. Реферът свири край на мача