Георги Николов

• 28мин

9. Хосе Гарсес (ЦСКА)

19. Георги Чиликов (ЦСКА)

Начало - Мачът ще се играе пред празни трибуни, заради строгото наказание наложено от БФС. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме. Беласица тръгва от центъра

5' - Велизар получава пас по дясното крило, центритра без забавяне, но топката прехвърля всички в наказателното поле

8' - играта се води предимно в центъра на терена

13' - Гарсес намира Велизар надясно. Последва удар, но топката е избита в корнер

14' - невероятен пропуск за Беласица. 8.Елидиано Лима прави самостоятелен пробив отляво, излиза сам срещу Петров и стрля, но вратаря на ЦСКА избива в корнер

20' Греда за ЦСКА - пас в коридор отдясно към Чиликов, който стреля силно по диагонала, но топката среща лявата греда на Манолов

22' - невероятен пропуск за ЦСКА. Маркиньос центрира от корнер отдясно. Вудинович засича с глава около точката на дузпата, но вратаря Манолов показва котешки рефлекс и избива в корнер

25' - Далечен удар на Маркиньос, фронтално на вратата на гостите. Без проблеми за Манолов

28' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 9.Хосе Гарсес - Данчо Тодоров пробива по дясното крило и центрира около точката на дузпата, където Гарсес засича с глава и открива резултата

35' - играта се води предимно в центъра на терена, без положения и пред двете врати

40' - Удоджи и Вуядинович разиграват продължително по лявото крило, но топката им е отнета

43' - силен удар на Гарсес от границите на наказателното поле, но отново невероятен рефлекс на Манолов спасява гостите

45' - една минута добавено време

45'+1' - невероятен пропуск за ЦСКА. Центриране отдясно на Тодоров към Удоджи, но нигериецът праща топката високо над напречната греда

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето в отбора на ЦСКА. Излиза 23.Абдер Кабус, влиза 10.Георги Илиев

50' - невероятен удар на 17.Добрин Орловски от границите на наказателноо поле, но Петров избва в корнер с върха на пръстите си

51' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 17.Зе Руи

55' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Георги Чиликов - Велизар извежда Чиликов сам срещу вратаря на гостите. Централният нападател на ЦСКА стреля технично в левия ъгъл за 2:0

56' - първи ЖК в мача. Получава го 8.Елидиано Лима за нарушение в центъра на терена

58' - първа смяна в отбора на Беласица. Излиза 10.Горан Пройков, влиза 15.Даниел Гаджев

63' - ЖК на 4.Антон Личков за нарушение в половината на ЦСКА

67' - ЖК на 13.Никола Вуядинович за грубо наушение в центъра на терена

70' - ЖК на 15.Даниел Гаджев за задържане на противников играч

71' - втора смяна в отбора на Беласица. Излиза 22.Даниел Дюлгеров, влиза 9.Владимир Кабранов

75' - след меле пред вратата на гостите, Георги Илиев стреля от воле, но защитник на домакините чисти от голлинията

78' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Георги Чиликов, влиза 99.Ней

83' - темпото на игра спада значително

85' - след меле пред вратата на Манолов, Валентин Илиев от метър стреля с глава, но голът е отменен поради нарушение

87' - трета, последна смяна в отбора на Беласица. Излиза 23.Христо Господинов, влиза 3.Пламен Ненов

90' - три минути добавено време