• 70мин

77. Жузе Фуртаду (ЦСКА)

• 87мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

Начало - около 5000 души са дошли да наблюдават на живо двубоя. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна. Армейците са изцяло в червен екип, Беласица в бяло. Гостите тръгват от центъра

2' - изключително груб фаул на 5.Кирил Котев, който получава ЖК. Нарушението е извършено по лявото крило, близо до центъра на терена

4' - по лявото крило Тиаго Силва центрира топката успоредно на голлинията в наказателното поле, но твърде бърза за Да Зади, който не успява да играе с нея

7' - Велизар Димитров поема една топка на скорост и е фаулиран от 8.Антон Костадинов от Беласица, който получава ЖК

12' - при опит да играе с топката Рамадан се сблъскава с Тиаго Силва и е изнесен на носилка. Веднага след като напуска терена Рамадан показва, че е готов да влезе и се връща обратно на терена

15' - Вава открадва една топка по дясното крило, преминава през Мутавджич и центрира в наказателното поле, където футболист на Беласица нанася силен удар, но топката минава високо над вратата

18' - Велизар Димитров достига една топка по дясното крило и центрира наляво към Тиаго в наказателното поле. Тиаго подава към Мутавджич, който стреля, но вратаря на гостите избива в корнер

20' - силен удар на 23.Жуниор от границата на наказателното поле. Топката излиза в корнер

21' - при изпълнението на корнера Беласица отбелязва гол, но реферът посочва фаул срещу Ковачевич и не признава попадението

23' - страхотен удар на Мурад Хидиуед по земя от границата на накзателното поле. Топката попада точно в ръцете на вратаря Манолов и той сигурно лови

25' - Тиаго подава на Илиев пред наказателното поле, той продялжава още по-надясно към Данчо Тодоров, който овладява и стреля, но отново в ръцете на вратаря

34' - играта се води предимно в центъра на терена. Все по-нервен става мача, гостите от Беласица максимално затрудняват ЦСКА

35' - шут на Георги Илиев от половин метър, намира тялото на защитник на Беласица, който пада на тревата и играта е отново спряна

40' - ЖК на 7.Закирия Рамадан за бавене на играта при изпълнение на тъч

45' - три минути добавено време

45'+2' Гол за Беласица 18.Венцислав Иванов - хубав пробив отляво на Жуниор, който центрира по земя в наказателното. Иванов засича топката и тя попада във вратата на Ковачевич

45'+3' - край на първото полувреме

45'+3' - националният селекционер Христо Стоичков наблюдава мача от ложите на стадион Българска Армия

Начало на второто полувреме - две смени е извършил Йешич на полувремето. Излиза 5.Кирил Котев, на негово място 7.Христо Янев. Излиза 17.Александър Мутавджич, на негово място 19.Еуген Трика

47' - Трика по лявото крило центрира в наказателното поле, там Гийом с глава продължава към Янев. Янев връща назад на Хидиуед, който нанася силен, но неточен удар в аут

48' - Янев центрира отдясно от фаул малко пред наказателното поле. Илиев стреля с глава, но топката отново е в аут

49' - центриране отдясно на Янев в наказателното поле. Велизар Димитров засича от волле, но вратарят Манолов избива със сетни сили в корнер

52' - гостите от Беласица използват всяка възможност за бавене на играта като лежат по терена и разкарват топката

54' - след един пас Вава, който е в засада остава сам срещу Ковачевич, стреля силно покрай вратаря и топката се удря в гредата

58' Гол за Беласица 23.Маркос Жуниор - Жуниор е изведен добре сам срещу Ковачевич и бележи за 0:2

59' - ЖК на 23.Жуниор за това, че отиде в публиката и предизвиква бой на феновете с полицията

60' - последна смяна в ЦСКА. Излиза 11.Гийом Да Зади, на негово място влиза 77.Жозе Фуртадо

61' - ЖК на 5.Жунион Морейра за бавене на топката

62' - центриране на Тиаго отляво. Фуртадо скача и играе с глава в наказателното, но топката излиза в аут

66' - ЖК на 10.Петьо Динков отново за бавене на топката

68' - първа смяна за Беласица. Излиза 18.Венцислав Иванов, на негово място влиза 3.Иво Михайлов

70' ГОООЛ за ЦСКА!!! 77.Жозе Фуртадо - Велизар Димитров пресича пас пред наказателното на Беласица и извежда Фуртадо сам срещу вратаря на гостите. Фуртадо стреля и вкарва за1:2

76' - сблъсък между Илиев и играч на Беласица глава в глава. И на двамата им се оказава медицинска помощ

80' - ЖК на 11.Марсело Вава за поредното нарушение

83' - 8.Антон Костадинов отново излиза сам срещу Ковачевич, но прави пропуск

87' ГООООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров (к) - след разбъркване в наказателното поле, топката попада в краката на Д. Тодоров, който подава на Велизар пред голлинията и той бележи с глава

88' - 3 минути отказ на гостите да подновят играта, след което ЖК на 30.Йордан Тодоров и 7.Христо Янев за реплики към съдията. ЖК и за 10. Георги Илиев

90' - смяна за Беласица. Излиза по-рано влезлия 3.Иво Михайлов, на негово място влиза 4.Антон Личков

90' - пет минути добавено време