9. Жуниван (Беласица)

• 86мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

• 90+1мин

Начало на мача - гостите започват игра, армейците през първото полувреме ще нападат надясно. Съвсем малко зрители има по трибуните днес

4-а мин. - първите четири минути играта се задържа предимно в половината на Беласица, въпреки това играчите на ЦСКА още нямат удар към вратата

5-а мин. - Емил Гъргоров, след пробив по дясното крило, центрира към далечната греда към Янев, преди Янев да нанесе удар с глава, но Иваников лови топката

7-а мин. - Маркос Чарас пробива отляво, прави двойно подаване с Янев, след това центрира към Гъргоров в наказателното поле, който с глава праща топката в аут

12-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!! Хазуров! Чарас навлезе в наказателното поле отдясно, центрира към Велизар Димитров, който е оставен непокрит. Велизар връща към точката на дузпата, където Хазуров със силен шут открива резултата. 1:0 за ЦСКА

13-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за армейците!!! Отново Хазуров! Нов пробив отдясно, този път на Христо Янев, той центрира на точката на дузпата, където Хазуров с много хубав и елегантен удар с глава праща топката зад гърба на Иваников. 2:0 за червените

17-а мин. - Христо Янев изпълни фаул от неговата любима позиция, малко вдясно от дъгата на наказателното поле. Със сетни сили Иваников спасява

20-а мин. - Янев прави поредния си силен пробив по дясното крило на нападението. Надбягва 3-ма защитници на Беласица и вместо да вкара гол, връща топката към точката за дузпа, където Велизар Димитров пропуска да вкара 3ти гол за ЦСКА

25-а мин. - при една контраатака на Беласица, 9.Жуниван се озовава на стрелкова позиция, последва силен фалцов удар. Евгени Хмарук избива с върха на пръстите си в корнер. След изпълнението на корнера червените организират контраатака, край на която слага Велизар Димитров с грешен пас към Хазуров

27-а мин. - греда за ЦСКА. Христо Янев пробва да изненада Иваников от границата на наказателното поле и уцелва напречната греда

28-а мин. - Велизар Димитров излиза сам срещи вратаря на гостите Иваников, но вместо да стреля пробва да лъже и в последствие топката му е избита

31-а мин. - Хазуров вкарва трети гол, който е отменен от главния рефер на двубоя Стефан Спасов, който отсъжда засада!

36-а мин. - при едно центриране от корнер, Хазуров пробва да вкара пореден гол със задна ножица. Играч на гостите изчиства от голлинията

40-а мин. - поредна трета засада отсъжда страничният рефер от близката страна в полза на Беласица. Веднага след това Данчо Тодоров не успява да настигне топката и да реализира, тъй като Юри Иваников се оказва по бърз

41-а мин. - Тодор Янчев от около 30 метра максимално затруднява Иваников

42-а мин. - дълъг пас извежда Христо Янев в наказателното поле на гостите, миг преди да нанесе удар обаче Янев се подлъзва

45-а мин. - една минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

През цялата първа част играта се развиваше изцяло в половината на гостите. Нападателите на ЦСКА изпуснаха редица положения за отбелязване на повече голове. Гостите пък отправиха само два удара по посока на вратата, пазена от Евгени Хмарук. Няма нито един показан жълт картон или грубо нарушение.

Начало на второ полувреме

46-а мин. - Маркос Чарас стреля от малък ъгъл към вратата на Иваников. Защитник на гостите избива в корнер, след това Велизар Димитров пробва удар отдалеч, но топката излиза в аут

50-а мин. - Хазуров получава контузия в глезена, след първото по-грубо нарушение от страна на гостите. След оказаната лекарска помощ, играчът се звръща в игра

52-а мин. - първа смяна в състава на ЦСКА: излиза 29.Ибрахима Гай, в игра влиза 27.Радослав Митревски

53-а мин. - Вава получава първия ЖК в мача, след грубо нарушение срещу Евгени Йорданов

Втори мач Евгени Йорданов играе като градивен халф, зад нападението на ЦСКА.

58-а мин. - Юри Иваников е принуден да играе като либеро и да изчисти една топка почти в центъра на терена

60-а мин. - първа смяна и в отбора на Беласица. Излиза 5.Здравко Радев, на негово място в игра влиза 13.Костадин Пилитов

66-а мин. - капитанът Тодор Янчев е покосен в наказателното поле и остава съмнение за дузпа. Оказана му е медицинска помощ. ЦСКА получава правото да изпълни корнер

68-а мин. - втора смяна в отбора на ЦСКА: излиза 23.Емил Гъргоров, в игра влиза 21.Стойко Сакалиев

69-а мин. - последна смяна в отбора на армейците: илиза капитанът 5.Тодор Янчев, влиза 14.Светослав Петров. Петров ще бъде капитан до края на мача

70-а мин. - втора смяна и в отбора на гостите: излиза 18.Венцислав Иванов, влиза 15.Владимир Кабрамов

75-а мин. - силен пробив на Маркос Чарас отдясно, Чарас достига до аутлинията, центрира, но Иваников лови

76-а мин. - Сакалиев е изведен на добра позиция, стреля силно, но топката излиза в аут

79-а мин. - Хмарук излиза далеч пред наказателното поле, за да изчисти една топка

80-а мин. - ГОООЛ за армейците! Сакалиев! Стойко Сакалиев догонва лошо върната топка по дясното крило, успява да стреля от малък ъгъл и преодолява Иваников за 4:0

85-а мин. - гол за гостите. 9.Жуниван вкарва почетното попадение

86-а мин. - гол и за ЦСКА!! Янев! Веднага Христо Янев връща гола по феноменален начин! Велизар Димитров го извежда отляво на наказателното поле, той от малък ъгъл стреля фалцово, като успява да прехвърли вратаря и да отбележи под сглобката на далечната греда

87-а мин. - гостите правят последната си трета смяна. В игра влиза 4.Владо Владов, излиза 11.Вава

90-а мин. - 2 минути допълнително време. Жуниван отново е изпуснат от защитата на ЦСКА в наказателното им поле. Хмарук лови

90-а мин. - Чарас дава поредния пас по конец към Йордан Тодоров на далечната греда, той от въздуха подава на Сакалиев който пропуска

90+1 мин. - Хазуров вкалва гол хеттрик! Йордан Тодоров прехвърля защитата на гостите, подава на Велизар Димитров, който отдясно извежда Хазуров на точката на дузпата. Хазуров не греши!

90+2 мин. - край на мача