7. Иван Танчев (Беласица)

22. Николай Цветков (ЦСКА)

• 71мин

• 89мин

Отборът на ЦСКА се наложи над Беласица с категоричното 8:0 в мач от 9-ия кръг на Югозападната "В" група.

"Армейците" продължават да громят в Югозападната "В" група, като още не са допуснали гол.

Борис Галчев откри резултата в 7-ата минута от пряк свободен удар, а в 45-ата Преслав Йорданов удвои.

5 минути след началото на втората част отново Преслав Йорданов направи резултата класически, а само 2 минути по-късно Иван Танчев си отбеляза автогол. В 56-ата Николай Цветков отбеляза красиво попадение, а в 60-ата Преслав Йорданов оформи своя хеттрик. Николай Цветков стреля силно, вратаря изби, но право в краката на Йорданов и той не сгреши. В 71-ата минута се разписа след подаване на Головодов, а Борис Галчев в 90-ата оформи крайния резултат.