7. Здравко Тодоров (Берое)

• 90+3мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

Начало - Около 2000 зрители има по трибуните на стадион Българска Армия. Армейците започват играта от центъра на терена и ще нападат надясно спрямо главната трибуна през първата част

2' - Янев изпълнява фаул отляво на наказателното поле на гостите. Топката прехвърля вратаря и се насочва точно под десния страничен стълб, но се удря в гредата и тупва на голлинията. Там Хидиуед не успява да стигне до топката, след като бива изблъскан.

5' - невероятен пас оставя Списич сам срещу Оливер Ковачевич. Списич лъже вратаря и бие покрай него, но с невероятна проява Ковачевич изчиства в корнер

11' ГОООЛ за ЦСКА!!! 3.Александър Тунчев - центриране отляво оставя четирима играчи на армейците сами в наказателното поле. Топката е в Котев малко вдясно от вратата. Котев центрира към Тунчев, който с глава близо до точката на дузпата праща топката в долния десен ъгъл на Беконо

15' - ЖК на 8.Виктор Списич за разкарване на топката при отсъдена засада

16' - Йордан Тодоров е изведен по дясното крило и центрира веднага остро в наказателното поле, там Янев не успява да играе с топката

17' - принудителна смяна в отбора на Берое. Излиза 20. Емил Тодоров, на негово място влиза 4.Койчо Иванов

22' - домакините имат известен териториален превес, но не стигат до опасни положеният пред вратата ма Берое

27' - играта се води предимно в центъра на терена

29' - нарушение срещу Георги Илиев вляво на наказателното поле на Берое. Центрира Емил Гъргоров от фаула към далечната греда, но там скачат защитници на Берое и изчистват топката далеч напред

32' - ЖК на 5.Ваня Дзаферович за изключително грубо нарушение срещу Йордан Тодоров, отдясно пред наказателното поле на старозагорци

32' - Гъргоров застава зад топката и центрира, но изпълнението му е твърде слабо

37' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - Емил Гъргоров извежда Трика между двама защитници с чудесен пас. Румънецът овладява топката на гърди, навлиза в наказателното поле и стреля покрай вратаря Беконо за 2:0

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна е извършена на почивката в отбора на ЦСКА. Извън терена е 19.Еуген Трика, в игра 77.Жозе Фуртадо

47' - Грешка на Мурад Хидиуед в защита води до пробив на гостите. Топката е подадена към 8.Списич, който на празна врата прави сериозен пропуск и изкарва в аут

56' ГООЛ за ЦСКААА!!! 18.Мурад Хидиуед - Гъргоров изпълнява корнер, късо към Данчо Тодоров. Той връща на Гъргоров, който веднага търси Хидиуед с успоредно на голлинията центриране. Хидиуед отправя много прецизен удар към горния десен ъгъл на Беноко и резултата става класически

57' - втора смяна в състава на Берое. Излиза 2.Иван Спахиев, влиза 18.Иван Тончев

61' - трета последна смяна за Берое. Излиза 9.Захари Димитров, влиза 7.Здравко Тодоров

64' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Сергей Якирович, влиза 34.Даниел Георгиев

66' - Гърговорв отдясно центрира към далечната греда, където скача Фуртадо и играе с глава, но Беноко се намесва добре

67' гол за берое 7.Здравко Тодоров - влезлият в 61' Тодоров е изведен зад гърба на защитниците и останал сам срещу Ковачевич, този път не греши

68' - ЖК на 28.Симеон Минчев за нарушение срещу Хидиуед в центъра на терена

72' - трета последна смяна в ЦСКА. Излиза 7.Христо Янев, в игра 20.Йордан Юруков

79' - след центриране от фаул, Фуртадо нанася много хубав удар с глава в наказателното поле, но топката излиза в аут

86' - последните минути играта се води изцяло в центъра на терена

90' - Данчо Тодоров по дясното крило центрира в наказателното поле, където Фуртадо скача и успява да засече с глава. Вратарят Беноко с мъка избива в корнер, отляво на своята врата

90' - три минути добавено време

90'+3' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 30.Йордан Тодоров - разбъркване в наказателното поле на гостите, които не могат да изчистят топката. Йордан Тодоров овладява, финтира защитник и бие покрай Беноко за 4:1