• 81мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

Преди срещата ръководството, феновете и армията поздравиха и наградиха легендата Димитър Пенев!

Напускащите Рубен Пинто и Едвин Джеси получиха почетни плакети от ръководството!

В 4-та минута невероятна атака на армейците - Тиаго получава от Турицов и подава на Евандро, той финтира защитник и прострелва вратаря в близкия ъгъл за 1:0.

В 7-та минута Малинов извежда Соу, той отклонява с глава към Кери, но ударът на Кери не е перфектен.

В 11-та минута след корнер изпълнен от Кери, Евандро бие с глава, след това и Антов бие - само нов корнер.

В 17-та минута пробив на Евандро и Мазику отляво, но слаб пас на втория, след това атака на беройци - Октавио подава на Йосипович - в ръцете на Бусато.

В 21-та минута неточен удар на Кери високо над вратата.

В 22-та минута оптимистичен далечен удар на Минчев високо в аут.

В 24-та минута Тиаго е изведен, след което успява да подаде чудесно на Антов, той през защитник и краката на вратаря покачва на 2:0.

В 25-та минута след центриране Бусато боксира сигурно.

В 26-та минута далечен удар на Макоута в аут.

В 27-та минута жълт картон за Тиаго за фаул и невъздържана реакция към Фуртадо.

В 30-та минута продължителна атака на червените е пропиляна от Соу, спестен жълт картон за Макоута за задържане на Мазику.

В 32-та минута жълт картон за Малинов за нарушение срещу Фал.

В 34-та минута хубав удар на Минчев от пряк свободен, но чудесна намеса на Бусато и корнер. От него нова атака и Фал отблизо бие в аут.

В 37-та минута удар на Йосипович с глава в аут.

В 39-та минута жълт картон за Мезаг за реплика.

В 40-та минута жълт картон за Стоянов за удар с ръка към Соу.

В 42-та минута Кери с удар от пряк свободен, рикошет в стената, след това слаб удар на Евандро в ръцете на Ганев.

В 46-та минута Соу с удар блокиран от защитник.

В 55-та минута слаб удар на Макоута е блокиран от Занев.

В 56-та минута неточен и анемичен шут на Октавио в аут.

В 63-та минута чудесна борба на Антов и силен удар на Соу на сантиметри в аут.

В 65-та минута Минчев от пряк свободен центрира, Йосипович сваля с глава и Макоута също с глава прави по-трудното и вади в аут.

В 69-та минута Соу поема топката след пас на Антов, преодолява двама защитника и Ганев, но е съборен от вратаря - дузпа.

В 70-та минута зад топката застава Тиаго и със зверски шут в горния ляв ъгъл бележи за 3:0.

В 72-та минута хубав удар на Пинто малко над вратата след добър рейд на Евандро.

В 74-та минута борба на Соу, след грешка на Ганев, ефектен удар и на милиметри в аут.

В 77-та минута феноменална атака на червенобелите - Пинто извежда Енрике отдясно, той по линията на вратата и Тиаго вкарва за 4:0.

В 81-та минута Мазику извежда Соу, който се преборва с Маджаров и разстрелва Ганев за 5:0.

В 83-та минута лошо подаване на Белтраме с глава в отлична ситуация за Соу.