• 90+4мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

• 90+6мин

27. Маурисио Гарсес (ЦСКА)

В 5-та минута бърза атака на армейците - Вион намира де Нойер отляво, остър пас назад в пеналтерията, Назон пропуска, но Гарсес отблизо открива резултата - 1:0.

В 10-та минута Гарсес стреля, но е блокиран.

В 13-та минута Назон получава в наказателното поле и шутира - блокиран. В същата минута Жеферсон получава жълт картон за нарушение срещу Тунгара.

В 16-та минута Шопов центрира от пряк свободен, Кох стреля с глава, топката стига до Петров, който бие в ръцете на Караджов, но има и засада.

В 17-та минута Йомов е изведен по страхотен начин от Шопов, преодолява Пиргов и бие, но Караджов избива, Назон пробва да добави, но защитата в зелено се справя.

В 18-та минута Назон е изведен от Вион прекрасно, след което разстрелва Караджов за 2:0, страничния съдия вдига засада неправилно.

В 20-та ВАР разглежда ситуацията и голът е признат.

В 22-та минута Дончев пробва удар отдалеч, рикошет и ъглов удар.

В 23-та минута Вион с пас от корнер, който лети към вратата, Караджов боксира.

В 26-та минута жълт картон за Николов за игра с ръка.

В 30-та минута де Нойер намери Гарсес, но Пиргов го спира с тяло, Караджов лови.

В 35-та минута центриране от корнер, Бусато сигурно боксира.

В 39-та минута Юсеин стреля от дистанция, малко над напречната греда.

В 42-та минута шут на Тунгара е блокиран.

В 43-та минута Назон е изведен сам срещу вратаря от де Нойер, но бие в тялото му, имаше Йомов в отлична позиция, но избра да играе сам.

В 45+1-та минута де Нойер пробва да намери Йомов отляво, Караджов хваща.

В 57-та минута след смените с капитанската лента е Иван Турицов.

В 62-та минута центриране на Рука отляво, Кох сигурно чисти в тъч.

В 64-та минута Жеферсон рискува да получи втори жълт и респективно червен картон след влизане с рамо в Юсеин.

В 65-та минута центриране от пряк свободен на Мечев, Стоянов веднага отдясно подава в пеналтерията, но след игра на защитата само корнер. След него шут на Юсеин е блокиран, а след това Морено е изпреварен от Караджов в последния момент, след контраатака.

В 69-та минута Морено извежда Гарсес наляво с глава, той връща на Дончев в наказателното поле, младокът вкарва за 3:0, страничният съдия свири засада.

В 70-та минута ВАР разглежда ситуацията и отменя гола. В същата минута атака в зелено отляво, пас, Бусато излиза неразчетено, но Мартинс се разминава с топката.

В 71-та минута Дончев е изведен от Шопов отлично, стреля силно, но Караджов избива.

В 75-та минута Туфегджич отляво овладява страхотно на тъчлинията, пуска към Юга, който пропуска красиво и привлича защитата, Морено финтира и стреля силно за 3:0.

В 78-та минута след корнер, топката се удря в ръката на Кох, съдията не свири, но ВАР се намесва.

В 79-та минута съдията гледа ситуацията и дава дузпа, въпреки че топката се удря първо в рамото на Кох.

В 81-та минута зад топката е Тунгара, който стреля технично в левия ъгъл за 3:1.

В 86-та минута жълт картон за Рука за нарушение срещу Турицов.

В 87-та минута ВАР разглежда ситуацията за това дали е бил последен в защита и дали картонът не трябва да е червен.

В 88-та минута в крайна сметка картонът е само жълт.

В 89-та минута центриране на Шопов от пряк свободен, защитник играе с глава, Караджов лови уверено.

В 90+1-та минута жълт картон за Гарсес за удар с ръка към Динков.

В 90+3-та минута Гарсес отдясно подава в пеналта, Туфегджич се устремява към топката и е съборен от Николаев - дузпа и жълт картон за футболиста на Берое.

В 90+4-та минута зад топката застава Турицов и с премерен удар в центъра на вратата покачва на 4:1.

В 90+6-та минута Туфегджич пробва да намери Гарсес с дълъг пас, Караджов излиза извън наказателното поле, за да пресече, но с глава извежда бразилеца, който на празна врата оформя резултата на 5:1.