• 53мин

10. Данаил Митев (Берое)

• 56мин

• 90+3мин

Начало: армейците нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме. 3 000 привърженици гледат мача на стадиона

2' - армейците изпълняват фаул пред наказателното поле отдясно, около 30 метра от вратата. Гъргоров центрира, но топката е избита

5' - невероятен пропуск на Гийом. Емил Гъргоров получава топката отдясно на наказателното поле, веднага навлиза и центрира по земя пред вратата, където Гийом подлага крак, но вратара избива

7' - ГОЛ ЗА ЦСКА!! Голмайстор 18.Мурад Хидиуед! Христо Янев центрира от фаул, на 30 метра пред наказателното поле. Там, в малкото наказателно поле, Валентин Илиев игра с глава, но не успява да удари. Вратарят на домакините остава да лежи на терена, а топката отива към Мурад Хидиуед малко вдясно в полето и отбеляза попадението

9' - вече две минути лежи на терена 1.Стоян Ставрев. Оказва му се медицинска помощ. След минута играта е подновена, но въпреки това е загравя резервният вратар на Берое Беконо

10' - армейците веднага контраатакуват и след подаване на Тиаго Силва по лявото крило, Сакалиев стреля с глава, но топката е изчистена е изчистена

11' - невероятен пропуск на Христо Янев. Отдясно Йордан Тодоров центрира в полето, към далечната греда, където пред вратата Янев не успява да овладее и сам срещу вратаря е блокиран от притичал заитник

13' - НЕВЕРОЯТЕН ГОЛ на 18.ХИДИУЕД! Хидиуед получава топката пред наказателното поле на Берое и веднага изстрелва невероятно волле, което оставя безпомощен вратаря Стоян Ставрев за втори път!

15' - Тиаго Силва е изведен в наказателното поле отляво сам срещу вратаря, той подава към Сакалиев, но съдията отсъжда засада при паса на Тиаго

19' - невероятна грешка в отбраната на армейците, 8. Виктор Списич е изведен сам срещу Максич, но за щастие стреля в страни.

20' - удар на 10. Даниел Митев отдясно, отново неточно

27' - Нов ГОЛ. Голмайстор 11.Гийом ДА ЗАДИ!! Отново капитанът Гъргоров се отчита с асистенция, след като отдясно центрира топката към точката на дузпата по земя. Там Гийом от упор разстрелва Ставрев

31' - много грубо нарушение срещу капитана Гъргоров в центъра на терена. ЖК за 5.Ваня Дзаферович

32' - първа смяна в Берое, напуска втатарят 1.Стоян Ставрев, 22.Даниел Беконо ще довърши мача

36' - Христо Янев е фаулиран отляво пред наказателното поле, на неговата любима позиция - невероятен удар към горния десен ъгъл на вратата, но Беконо избива артистично в корнер

41' - четвърти гол за ЦСКА!!! Голмайстор Стойко САКАЛИЕВ - Опитът на Сакалиев за пробив през защитниците на Берое не успява, но и бранителите не изчистват умело. Топката рикошира и се връща към Сакалиев, който напредва сам срещу Беконо и отбелязва хладнокръвно в долния ъгъл

44' - 5:0!!! 30.Йордан Тодоров!!! Защитник на Берое остана под топката, Тодоров му минава зад гърба, поема и прехвърля излезлия да го посрещне Беконо за 5:0!!!

45' - 2 минути продължение

45'+2' край на първото полувреме

Hачало на второто полувреме - две смени за ЦСКА: излизат 1.Деян Максич и 14.Валентин Илиев, в игра 22.Илко Пирго и 20.Йордан Юруков

49' - Гийом центрира топка отдясно, но Беконо лови

51' - дузпа за Берое. Пробива нападател на Берое по дясното крило към наказателното поле и подава към 10.Митев, там 27.Силва пада и фаулира Митев, реферът отсъжда дузпа

53' ПИРГОВ СПАСЯВА!!! Дузпата изпълнява 10.Митев

55' - ЖК за 14.Фернандес за нарушение срещу Сакалиев на около 20 метра пред наазателното

56' ХЕТТРИК ЗА МУРАД ХИДИУЕД!!! 6:0. Невероятен удър на Мурад от около 20 метра пред наказателното поле фронтално, точно в горния ъгъл на БЕКОНО

56' - втора смяна в Берое, излиза 14.Фернандес, в игра 28.Симеон Минчев

62' - отново несъществуваща засада. Тиаго Силва отбелязва, но гола не е зачетен

62' - последна смяна в отбора на Берое, излиза номер 19.Куоки, в игра влиза 7.Здравко Тодоров

66' - последна смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Стойко Сакалиев, в игра 4.Адриян Олегев

71' - последните пет минути играта се води предимно в центъра на терена

74' - центриране на Хидиуед отдясно в наказателното поле по земя. Топката е избита в корнер

77' - Емил Гъргоров е изведен сам срещу вратата, но не успява да овладее добре топката и стреля в аут

82' - Мурад Хидиуед, при сблъсък в центъра на терена получава контузия и е изнесен. Оказва му се медицинска помощ

83' - Хидиуед се изправя на крака и влиза на терена

86' - 6.Людмил Киров получава тежка контузия на ръката и е изнесен на носилка

90' - три минути добавено време

90'+3' СТРАХОТЕН ГОЛ И НА ГИЙОМ Получава топката отляво в наказателното поле, след пас на Мурад Хидиуед и отбелязва красиво в далечния горен ъгъл