• 64мин

23. Филип Холошко (Бешикташ)

• 79мин

26. Килиан Шеридан (ЦСКА)

ЦСКА​ загуби домакинския си мач от Лига Европа срещу Бешикташ с 2:1.През първата част армейците имаха няколко добри възможности за гол, но не успяха да ги оползотворят. Гостите вкараха два бързи гола през второто полувреме. Появилият се като резерва Шеридън върна интригата в мача, но за съжаление до изравнителен гол така и не се стигна.

Двубоят започна добре за армейците и още в 7-а минута Делев  направи добър пробив по дясното крило, опита да навлезе в наказателното поле на гостите, но топката му бе отнета. Отново Спас  Делев бе замесен в опасност пред турската врата. Той бе изведен хитро зад отбраната на Бешикташ, но не успя да нанесе решаващия удар. В 24-а минута се откри много добра възможност за гол пред  Делев. С много хитър пас той се озова сам срещу Ченк, но не съумя да овладее топката и да стреля към вратата. Гостите затрудниха Мболи с опасен удар в 13-а минута, но стражът внимаваше и отрази шута. В 44-а минута се откри най-чистото положение за гол пред ЦСКА. Делев се озова очи в очи с вратаря на съперника, стреля, но не улучи целта. В самия край на полувремето Платини от 10 метра стреля много опасно, но Ченк със сетни усилия спаси.

През втората част ЦСКА продължи с атаките към противниковата врата. В 53-а минута добра контра атака на червените завърши с мощен удар на Минев, който мина встрани от вратата. В 59-а минута след изпълнение на пряк свободен удар, топката бе центрирана в наказателното поле на ЦСКА, където Запоточни с глава откри резултата. Няколко минути по-късно след груба грешка в защитата на ЦСКА, Холошко вкара втори гол за турците. В 67-а минута при едно увисване на защитата на съперника, Делев вместо да играе с топката се засуети и пропусна да се озове сам срещу вратаря. В 79-а минута влезлият като резерва Килиън Шеридън върна едно попадени във вратата на съперника. До края на мача армейците окупираха врата на съперника и непрестанно организираха атаки. В 93-а минута Маркиньос стреля опасно с десния крак, но топката мина встрани от вратата.