• 81мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА)

• 84мин

21. Кевин Кубемба (ЦСКА)

Ботев откри резултата в 8-та минута след попадение на Атанас Димитров, който реализира с глава след центриране от корнер. В 20-та минута гол на гостите беше отменен заради засада. На почивката ЦСКА отстъпваше с 0:1.

На старта на второто полувреме Стамен Белчев направи две промени. В игра се появиха Фернандо Каранга и Кевин Меркадо, които заеха местата на Милчо Ангелов и Густаво Кулма.

В 65-та минута на мача Ботев остана с човек по-малко, след като Кристиян Григоров получи директен червен картон за нарушение срещу Каранга.

ЦСКА изравни в 69-та минута, когато Каранга беше точен с глава след центриране от ъглов удар на Кевин Меркадо.

В 81-та армейците обърнаха резултата в своя полза след попадение на Кирил Десподов, а три по-късно Кевин Кубемба оформи крайното 3:1.

Така червените продължават борбата за трофея и ще очакват да разберат своя съперник на 1/4-финалите след жребия, който ще се тегли в близките дни.