Иво Казаков
    85′
  • 34мин

24. Стефано Белтраме (ЦСКА) асистенция - Али Соу

Преди началото на мача Рубен Пинто бе награден лично от Пламен Марков за 100-ия си мач с екипа на ЦСКА.

Във 2-та минута след груба грешка на Гълъбов при опит да подаде на Антов, Ал. Тонев открадна топката и би опасно над вратата.

В 3-та минута опит за подаване на Малинов се оказва удар над вратата.

В 4-та минута и Бикел греши и Шопов овладява и подава на Неделев, той обаче бърка с паса си.

В 7-та минута далечен удар на Ал. Тонев над вратата.

В 10-та минута Белтраме с удар в стената след пряк свободен.

В 13-та минута жълт картон на Шопов за фаул срещу Бикел.

В 14-та минута след центриране пред вратата на пловдивчани се създава разбъркване, Антов се засуети.

В 15-та минута Неделев пробива отдясно и центрира, Бикел се намесва и чисти в тъч.

В 16-та минута отсъден ъглов удар за канарчетата, въпреки че Ничев игра последен с топката.

В 17-та минута след корнера Бусато избива центрираната топка.

В 25-та минута балонен изстрел на Балтанов от дистанция.

В 26-та минута Антов с прекрасен пас извежда Соу сам срещу вратаря, свирена е засада, ясно се вижда, че такава няма.

В 27-та минута разбъркване след атака на пловдивчани, Мазику чисти.

В 32-та минута Джеси с финт и пас отдясно, Соу не стига до топката с глава, Евандро нанася слаб удар с глава в аут.

В 33-та минута атака на жълточерните, но Бикел изпреварва Перейра и чисти в корнер.

В 34-та минута Джеси намира Соу, той с триково подаване към Белтраме, който овладява трудно през защитник, след което технично надиграва и вратаря и открива с удар в десния ъгъл за 1:0. Неоснователни претенции за игра с ръка на Белтраме.

В 41-та минута удар на Пинто в ръцете на Георгиев.

В 42-та минута от корнер топката е избита от армейските защитници, Неделев със супер неточен удар встрани.

В 46-та минута Малинов с добър пас към Евандро, той подава към Белтраме, но Георгиев е по-бърз.

В 47-та минута нов пробив и пас на Пинто, корнер.

В 49-та минута от пряк свободен Белтраме центрира, а Евандро бие неточно с глава.

В 51-та минута Мазику с пробив и пас към Соу за удар с глава, Бандаловски се намесва.

В 54-та минута от пряк свободен Неделев бие, Бусато сигурно избива в корнер.

В 55-та минута жълт картон за Ал. Тонев за груб фаул срещу Пинто.

В 56-та минута от пряк свободен Белтраме центрира опасно, защитник избива.

В 58-та минута спестен жълт картон за Бандаловски за фаул срещу Белтраме.

В 59-та минута жълт картон за Белтраме за нарушение срещу Бандаловски.

В 60-та минута жълт картон за Пиргов за протест.

В 63-та минута пробив на Джеси отдясно и пас към Соу, той триково се опитва да вкара - на сантиметри в аут.

В 67-та минута зловеща грешка на Бусато, който след връщане на топката не я улучи добре и ъглов удар.

В 70-та минута нов стопроцентов пропуск - Соу извежда триково Енрике, той дава на Белтраме сам срещу вратаря, от два метра италианецът прави по-трудното и бие в аут.

В 72-та минута Балтанов с удар от границата на наказателното поле в ръцете на Бусато.

В 74-та минута опасен удар на Д. Тонев от дистанция в аут.

В 78-та минута удар на Малинов отдалеч в ръцете на Георгиев.

В 79-та минута Енрике подава на Соу, той не овладява добре, но връща на бразилеца, нов пас и Джеси се разминава с топката.

В 80-та минута Малинов извежда Белтраме, той преодолява защитник, но Георгиев излиза и лови.

В 86-та минута Соу получава топката и подава на Енрике опасно, той губи топката.

В 87-та минута нова червена атака като топката стига до Соу, чийто удар е блокиран, нов устрем и Мазику с пас към Енрике - засада.

В 88-та минута от корнер пас и удар на пловдивчани - Антов избива.

В 90-та минута пас на Жеферсон към Джеси, но е свирена засада, каквато отново няма.

В 92-та минута от пряк свободен Балтанов стреля над вратата.

В 93-та минута чудесен пас на Кери към Енрике и силен удар на кариоката малко над вратата.