• 50мин

20. Омар Косоко (ЦСКА) асистенция - Мартин Петров

• 90+3мин

73. Иван Стоянов (ЦСКА) асистенция - Иван Маркович

ЦСКА​ постигна победа с 2:0 срещу отбора на Ботев Пловдив в мач от 32-я кръг на родната ни футболна група. Головете за червените бяха дело на Омар Косоко и Иван Стоянов.

В началните минути на срещата двата отбора не бързаха с опасните атаки и головите положения липсваха. В 21-ата минута Омар Косоко направи хубав пробив по левия фланг, навлезе в наказателното поле и стреля. В последния момент обаче Анисе с шпагат препречи пътя на кълбото. След центрирането от корнера Джаксън Менди стреля с глава, но топката попадна право в ръцете на Стаховяк. В 38-ата минута гостите опитаха да застрашат вратата пазена от Мболи, като Куртеан шутира от дистанция, но стражът спаси.

Второто полувреме започна ударно за армейците, които откриха резултата в 50-ата минута. Мартин Петров получи пас по лявото крило и центрира перфектно към наказателното поле. Там Косоко с глава прати топката в мрежата. Десетина минути по-късно Марто отстъпи мястото си на Тони Силва. Резервният футболист направи добър рейд в наказателното поле на Ботеж, където падна след съприкосновение с противников играч, но реферът не отсъди нарушение. Последваха нови смени и в двата отбора, като Иван Маркович замени Омар Косоко, а Куртеан и Иршак отстъпиха местата си Огнянов и Ромарио. В 90-ата минута Хамза пропусна най-чистото положение за гол за гостите. Нападателят бе оставен непокрит в наказателното поле, но изстрелът от близо срещна напречната греда. В добавеното триминутно продължение Иван Маркович намери с пас по конец своя съименник Стоянов, който с мощна тупалка оформи крайния резултат.