• 84мин

23. Димитър Тонев (Ботев Пд) асистенция - Па Конате

В 4-та минута двойно подаване между Йомов и Кайседо, Йомов не стига до удар.

В 7-та минута изстрел в аут на Вилдсхут.

В 11-та минута Вилдсхут с пробив отляво и остър пас, Янсон чисти в корнер. От него пас на Кери в наказателното поле, Матей бие, Кайседо пробва да засече, нов ъглов удар.

В 12-та минута шут на Кери от дистанция в ръцете на Аргилашки.

В 14-та минута блокиран удар на Маркиньос.

В 15-та минута Маркиньос е изведен сам срещу Бусато от Конате, но стражът спасява прекрасно вратата си.

В 16-та минута жълт картон за Конате за фаул срещу Кери.

В 19-та минута удар на Кери отдалеч в аут.

В 21-та минута Неделев извежда Минков, шут в ръцете на Бусато.

В 26-та минута Лам с удар с глава в ръцете на вратаря.

В 27-та минута Йомов пресича центриране към Конате и чисти в тъч.

В 30-та минута Неделев центрира от пряк свободен, Мартенс играе с глава, Матей изчиства, но има и засада.

В 32-та минута шут на Рабей в ръцете на Бусато.

В 34-та минута блокиран изстрел на Кери.

В 37-та минута силен шут на Вилдсхут над вратата, в ситуация със свободен нахлуващ отдясно Йомов.

В 38-та минута пас към Неделев в пеналта, блокиран от Лам и Бусато.

В 39-та минута изстрел от дистанция на Вион в ръцете на Аргилашки.

В 42-та минута Янсон блокира шут на Йомов. В същата минута нова атака на армейците, Вилдсхут отляво на Мазику, той вдига към Кайседо, който с рамо вкарва за 1:0.

В 44-та минута Мазику прави грешка и извежда Конате сам срещу Бусато, но бразилецът го спира страхотно, след което Конате играе и с ръка, но съдията не дава заслужено нарушение и следва нов удар над вратата на Току.

В 49-та минута блокиран шут на Конате.

В 50-та минута Йомов центрира отдясно, Кайседо с удар с глава в ръцете на Аргилашки.

В 51-та минута Йомов с шут - блокиран. В същата минута Мухар с изстрел над вратата.

В 52-та минута Конате с удар отдалеч в ръцете на Бусато. В същата минута спестен жълт картон на Янсон за нарушение срещу Кайседо.

В 59-та минута Кери дава на Кайседо, хубав удар встрани от вратата.

В 61-та минута Вилдсхут нахлува между двама, Супрайен избива в ъглов удар.

В 66-та минута Мухар с шут над вратата.

В 67-та минута Маркиньос е изведен в наказателното поле, обръща се и вкарва топката във вратата на Бусато, вдигната е засада, ситуацията се разглежда от ВАР и засадата е потвърдена.

В 69-та минута Мухар извежда Йомов, който нахлува и стреля силно, рикошет и корнер.

В 70-та минута Мазику дава на Кери вляво, той с директен опит за пас, неуспешен.

В 72-та минута Йомов получава подаване от Кери пред наказателното поле, напредва и с феноменален изстрел разстрелва вратаря за 2:0.

В 73-та минута само секунди след това Кайседо получава топката от Юга, напредва и стреля в близкия ъгъл на вратата, за да направи резултата класически - 3:0.

В 76-та минута съдията е извикан да види ситуация в наказателното поле на армейците между Лам и Маркиньос.

В 77-та минута съдията сам гледа ситуацията и отсъжда доста спорно решение - дузпа.

В 79-та минута зад топката застава Неделев и бие в левия ъгъл за 3:1.

В 80-та минута Кери центрира от корнер, Юга с неточен удар с глава.

В 83-та минута Мазику подава на Йомов, той с опасен удар, отново рикошет и ъглов удар на сантиметри в ъглов удар.

В 84-та минута Конате напредва отляво и подава на Тонев, който с плътен удар намалява резултата - 3:2.

В 86-та минута жълт картон за Рабей за фаул срещу Кайседо.

В 87-та минута удар на Кери от пряк свободен, рикошет и Аргилашки улавя. В същата минута изстрел на Рабей в аут.

В 89-та минута жълт картон за Дагуев от щаба на Ботев за реплики.

В 90-та минута Генев центрира отляво, Току бие с глава в ръцете на Бусато.

В 90+3-та минута Маркиньос извежда Току, Матей го спира, след което е и фаулиран от Току.