22. Себастиян Пингел (Б36) асистенция - Арни Фредериксберг

• 83мин

14. Жул Кейта (ЦСКА) асистенция - Али Соу

В 3-та минута след корнер продължително разбъркване и нов ъглов удар.

В 6-та минута след корнер топката стига до Кери, който стреля, защитник избива. В същата минута Мазику с удар, рикошет и нов ъглов удар.

В 7-та минута Соу е изведен встрани вляво и подава, Юга бие, но защитник вади с глава в корнер.

В 8-та минута нов удар на Мазику над вратата.

В 9-та минута Кери нахлува в пелантерията и стреля, вратарят лови.

В 10-та минута Соу се бори и стреля, нов ъглов удар, в същата минута Жеферсон с неточен удар много над вратата.

В 13-та минута нов удар на Соу от дистанция в ръцете на Хансен.

В 15-та минута жълт картон за Жеферсон за подлагане на Нилсен.

В 16-та минута Фредериксберг с удар от пряк свободен, Бусато избива в корнер.

В 18-та минута центриране на Кери от пряк свободен се превръща в удар, вратарят се справя.

В 19-та минута чудесно центриране на Кери отдясно, Йомов закъснява с малко пред вратата.

В 23-та минута пас на Жеферсон и Матай с глава бие, Пингел с глава чисти от голлинията.

В 25-та минута жълт картон за Нилсен за нарушение срещу Жеферсон.

В 26-та минута Жеферсон подава страхотно на Мазику, който сваля прекрасно на Санкаре, неточен удар на сенегалеца.

В 27-та минута прекрасна атака на армейците - Санкаре на Юга, той на Соу, който останал сам срещу вратаря вкарва за 1:0.

В 29-та минута разбъркване пред вратата на червените, в същата минута Кери извежда Йомов, той бие в ръцете на Хансен.

В 32-та минута страхтно центриране на Кери, Соу с глава, Хансен избива трудно в ъглов удар.

В 34-та минута пас на Кери - рикошет, корнер.

В 35-та минута удар на Мазику париран от защитник - ъглов удар, нов пас на Йомов - пак корнер.

В 36-та минута нов удар от него на Йомов, пак блокиран. В същата минута спестен жълт картон за Пингел за грубо влизане в Антов.

В 38-та минута няколко паса между Юга и Санкаре, последният дава на Соу, който му връща, Санкаре извежда Йомов, който с прострелен удар по диагонала увеличава на 2:0.

В 43-та минута Кери пробва удар отдалеч - блокиран.

В 44-та минута центриране на Гълъбов, Йомов с глава в аут.

В 45-та минута удар на Пингел в ръцете на Бусато.

В 46-та минута жълт картон за М. Якобсен за фаул срещу Гълъбов.

В 49-та минута ЦСКА заслужава корнер, а е даден аут.

В 50-та минута пас на Кери в ръцете на Хансен.

В 52-та минута силен удар на Кери в аут.

В 55-та минута Йомов пробива отдясно и центрира, удар на Соу с глава над вратата.

В 56-та минута удар на Хейнесен, рикошет и корнер.

В 57-та минута жълт картон за Хейнесен за фаул срещу Мазику.

В 61-та минута пас на Фредериксберг намира Пингел, който преодолява Антов и Макай и намалява на 2:1.

В 71-та минута удар на Радославлйевич над вратата.

В 78-та минута пас на Агнарсон в наказателното поле, Матай чисти в корнер.

В 79-та минута от него удар Бусато боксира, в същата минута Кейта с диагонален удар в аут.

В 80-та минута Соу на Санкаре, той му спира и гамбиецът с удар в аут.

В 83-та минута Соу е изведен отдясно на атаката и връща отлично назад на Кейта, финт и удар за 3:1.

В 87-та минута Енрике е изведен в наказателното поле, излишни финтове и удар встрани от вратата.

В 90-та минута удар на Тиаго в ръцете на вратаря, Соу пробва добавка в аут.

— ЦСКА - Б36 3:1 — Анатолий Йорданов © всички права запазени  —  —