22. Петър Стоянов (ЦСКА)

• 58мин

• 88мин

20. Антон Карачанаков (ЦСКА)

В приятелска среща играна на стадион „Българска армия", ЦСКА разби тима на Вардар ( Скопие) с резултат 4:0. Армейците домнираха през целия двубой и създадоха много опасни положения предпротивниковата врата. Мишел Платини, на дава пъти Петър Стоянов и Антон Карачанаков вкараха попаденията за нашите момчета.

В 3-ата минута Стоякович от състава на гостите се озова на стрелкова позиция и затрудни Макенджиев, който отрази тежкия му удар. В 15-ата минута Грегъри Нелсън направи страхотен пробив по дясното крило и стреля към вратата на Вардар, но Симов спаси. В 30-ата минута Мишел Платини изпълни прекрасно пряк свободен удар за ЦСКА и прати топката неспасяемо в левия ъгъл на вратата. В 43-ата минута Жуниор Мораес центрира от пряк свободен удар на втората греда към Мишел Платини. Бразилецът свали с глава към Петър Стоянов, който от близо опъна мрежата за втори път.

През второто полувреме Грегръи Нелсън се сблъска с противников играч и играта бе спряна за няколко минути. На мястото на холандеца се появи Александър Якимов. В 51-ата минута след центриране от ъглов удар Ангел Грънчов стреля опасно с глава, но вратаря на Вардар с мъка изби в пореден корнер. В 58-ата минута Петър Стоянов отбеляза много красиво с удар от воле извън наказателното поле. В 70 –ата минута Тодор Янчев отстъпи своето място на юношата Танжу Хайредин. В 78-ата минута б извършена двойна смяна в състава на армейците. Станко Йовчев и Антон Карачанаков змениха Жуниор Мораес и Румен Трифонов, а в 82-ата минута Младен Люсков бе сменен от Богомил Христов. В 88-ата минута Антон Карачанаков оформи крайния резултат след самостоятелна акция.