14. Валентин Илиев (ЦСКА)

• 47мин

• 84мин

10. Амиран Муджири (ЦСКА)

Начало: гостите започват от центъра и нападат надясно. На стадиона има около 3000 зрители.

4-a мин. - първа опасност пред вратата на гостите: Йордан Тодоров хвърля тъч в наказателното поле, където се озовава Муджири. Той стреля светкавично, топката минава близо до напречната греда

7-а мин. - Янев е фаулиран, центрира в наказателното поле, като топката прескача всички и за малко не изненадва вратаря, той обаче успява да улови

12-а мин. - Янев е фаулиран на любимата си позиция. Стреля точно към вратата и удря напречната греда. Топката намира Йордан Тодоров, той пробва удар, но бие слабо

16-а мин. - втори сериозен пропуск за червените: Йордан Тодоров извежда Христо Янев в наказателното поле, там Христо Янев удря точно в тялото на вратаря, в последва мелле заключителният удар е на Евгени Тодоров, но той бие слабо

18-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! Голмайстор 14.Валентин Илиев! Добре центрирана топка към далечната греда е посрещната от изскочилия изневиделица Валентин Илиев, той с глава отправя топката в мрежата

20-а мин. - центриране на Янев от фаул много остро и точно, но вратарят успява да избие топката

23-а мин. - пробив на Беноа Кое отдясно и центриране към Евгени Тодоров, но и той греши и Линдпере след него също не успява

31-а мин. - последните пет минути от играта са изпълнени с поредица от нарушения в половината на гостите. След последното, Янев центрира много остро, но топката е избита в тъч

32-а мин. - нарушение срещу Тодоров, изпълнено отново остро от Христо Янев, но 3.Дончо Евтимов избива топката

37-а мин. - първа смяна при домакините: излиза 7.Христо Янев, влиза 9.Герасим Заков

39-а мин. - Муджири центрира от корнер отляво, но топката е избита от противников играч, след това попада при Беноа Кое, който опитва силен шут, но вратарят се е пласирал напред добре и лови

41-а мин. - при центриране отляво, Заков и Тодоров не успяват до посрещнат топката, а притичалият се Линдпере успява да бие, но неточно в аут

43-а мин. - много добър пробив на Йордан Тодоров по дясното крило, центрира отлично в краката на Евгени Йорданов, но той не успява да засече топката точно и тя отива право в ръцете на вратаря

45-а мин. - 1 минута добавено време

45-а мин. - 9.Башов изпълнява отдясно, след нарушение срещу самия него, но удря топката твърде слабо

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - без промени в двата отбора

47-а мин. - 2:0 за ЦСКА!!! Отново Валентин Илиев и отново с глава! След фаул, изпълнен от Муджири, топката е центрирана към далечната греда, там Илиев бие с глава, топката се удря в едната греда, отбива се от нея и след това влиза навътре в мрежата

49-а мин. - много интересна ситуация пред вратата на гостите: след добро центриране - опит за извеждане на Йордан Тодоров, вратарят обаче е сигурен, че ще стигне топката пръв, затова в последния миг я заобикаля за да подлъже, но Тодоров е на голяма скорост, като за малко остава да я вкара във вратата; центрира към Заков, но последният бие неточно

51-а мин. - първа смяна при гостите: излиза 9.Костадин Башов, в игра влиза 19.Владимир Ничев

52-а мин. - пробив на Йордан Тодоров по дясното крило, навлиза в наказателното поле, финтира двама противникови играчи и опитва удар от няколко метра пред вратата, но вратарят избива топката в корнер. Последва разбъркване, но опасността преминава

58-а - втора смяна при армейците: излиза 19.Евгени Йорданов, на негово място в игра е 24.Костадин Хазуров

60-а мин. - Муджири открадва топка пред наказателното поле и опитва веднага силен удар, но бие неточно в аут

62-а мин. - втора смяна при гостите: излиза 20.Благой Донев, влиза в игра 8.Троян Радулов

69-а мин. - разбъркване през наказателното поле на гостите, след което не успяват да реализират двама в червено: голмайсторът днес Валентин Илиев, а след него и Хазуров

73-а мин. - трета смяна при гостите: излиза 6.Костадин Зеленков, влиза 13.Иван Райчев

74-а мин. - ЖК за 10.Амиран Муджири за нарушение в центъра на терена срещу Кьосев

77-а мин. - трета смяна при армейците: излиза 27.Тиаго Силва, влиза в игра 20.Йордан Юруков

78-а мин. - ЖК и за 10.Георги Кьосев за нарушение срещу Амиран Муджири

84-а мин. - 3:0 за ЦСКА!!! Амиран Муджири! Муджири поема добре топка през центъра, комбинира с Хазуров, който му връща и така го извежда сам срещу вратата, там Муджири успява да подлъже бранителя на гостите и вкарва красиво трето попадение

86-а мин. - греда за гостите: при финален натиск, 10.Кьосев е оставен да стреля и топката уцелва по диагонал страничната греда на вратата на Хмарук

90-а мин. - две минути добавено време

90+2 мин. - край на мача.