7. Костадин Зеленков (Видима)

• 30мин

• 38мин

19. Георги Чиликов (ЦСКА)

Начало - Около 2000 души присъстват по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА започва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

5' - отборът на ЦСКА поема инициативата още в първите минути, като играта се води изцяло в половината на гостите

6' - Центриране от пряк свободен удар на Маркиньос отляво, но всички армейски футболисти включили се в атака останават под топката и Абдиков успява да улови

10' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - Бразилецът Ней получава една топка по лявото крило, стреля веднага към Абдиков, който прави неуспешен опит да избие

12' - удар на Удоджи профучава покрай лявата греда на Абдиков

15' - далечен, фронтален удар срещу Ивайло Петров, но вратарят на ЦСКА лови сигурно

20' - Маркиньос застава зад топката при един фаул отляво. Последва прострелен удар, но вратарят на Видима лови

23' - първи ЖК в мача. Получава го 4.Георги Гайдаров за грубо влизане в краката на Удоджи в центъра на терена

25' - добро разиграване между Ней и Чиликов, след което Велизар е изведен отляво и веднага пробва изстрел под ъгъл, но Абдиков чисти в корнер

28' Гол за Видима! 7.Костадин Зеленков - топката е центрирана отдясно в наказателното поле на ЦСКА, където след груба грешка в отбраната капитана на гостита изравнява резултата

30' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - хубав пробив на Йордан Тодоров отдясно, който центрира около точката на дузпата. Там бразилецът Ней засича за 2:1

32' - нов пробив на Тодоров отдясно, той продължава напред към Велизар, който стреля много силно, но над гредата в аут

36' - играта се води предимно в центъра на терена, но зачестяват грубите влизания на футболисти от Видима

38' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Георги Чиликов - Данчо Тодоров центрира в наказателното поле, където Ней отклонява топката с глава към Чиликов, останал на три метра от голлинията стреля точно с глава за 3:1

45' - край на първото полувреме, без нито минута добавено време

Начало на второто полувреме - две смени на почивката за отбора на ЦСКА. Излизат 8.Велизар Димитров и 99.Ней, в игра 11.Кевин Амунике и 9.Хосе Гарсес

50' - ЖК на 25.Ивайло Цветков за грубо нарушение срещу Маркиньос в центъра на терена

55' - темпото на игра спада значително, а сблъсъците са предимно в центъра на терена

60' - лек териториален превес за ЦСКА, без сериозни опасности пред Абдиков

61' - Удоджи центрира отдясно в наказателното поле на гостите, където Гарсес е оставен непокрит и среля с глава, но над вратата

66' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 23.Абдер Кабус

66' - първа смяна в отбора на Видима. Излиза 19.Борислав Дичев, влиза 8.Драгомир Иванов

69' - играта е спряна след сблъсък на Валентин Илиев с противников състезател

71' - невероятен пропуск за отбора на Видима. Резервата 8.Драгомир Иванов е оставен сам във вратарското поле, но от няколко метра праща топката в аут

71' - Валентин Илиев се връща на терена, но ще доиграе срещата с бинтована глава

74' - втора смяна в отбора на Видима. Излиза 6.Иван Мекиков, влиза 18.Христо Марков

75' - центриране отдясно в наказателното поле на ЦСКА. Там Тунчев чисти с глава, но за малко не си отбелязва нелеп автогол

80' - опит на Чиликов отдясно да намери Гарсес завършва с неуспех

84' - Амунике пробва много добро извеждащо подаване към Гарсес, който се разминава с топката на метри пред Абдиков

90' - две минути добавено време

90'+1' - невероятен пропуск за ЦСКА. Удоджи намира Чиликов сам срещу вратаря Абдиков, но решава да подаде на Гарсес, който отново се разминава с топката