• 69мин

• 84мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 89мин

Начало - около 600 зрители присъстват на стадион „Българска армия“ в този облачен ден. ЦСКА напада надясно от главната трибуна. Армейците играят с резервния си раиран екип. Титулярен вратар за ЦСКА е Тодор Кючуков

4' - Гийом получава един дълъг пас в наказателното поле на Вихрен. Там защитник на гостите се сблъсква с нападателя на ЦСКА, но съдията остава безмълвен

6' - ЖК на 23.Румен Босилков за груб фаул срещу Валентин Илиев, близо до аутлинията в половината на ЦСКА

9' - Янев стреля технично от около 30 метра и леко в ляво от наказателното поле на гостите, но топката минава близо до десния страничен стълб на вратаря на Вихрен

13' - Велизар напредва по дясното крило и е фаулиран в близост до наказателното поле. Йордан Юруков центрира от фаула в наказателното поле, но никой не успява да достигне до топката и тя излиза в аут

15' - отново Юруков изпълнява фаул по дясното крило. Той връща на играч на ЦСКА, малко пред наказателното поле и топката е центрирана около точката на дузпата, там Гийом играе с глава, но вратаря на гостите лови

19' - Гъргоров подава с глава на Данчо Тодоров, който напредва по дясното крило, повежда си обаче силно и топката излиза в аут

22' - Опасна контраатака за Вихрен. 10.Сержио Риберо напредва по лявото крило и центрира по земя в наказателното поле. Там нападател на гостите изпраща неточен удар и топката излиза в аут

27' Дузпа за ЦСКА - Велизар напредва в наказателното поле, сблъсква се със защитник и съдията отсъжда дузпа

28' - Янев стреля силно, но топката минава малко над горната греда. Въпреки пропуска, публиката аплодира Янев

29' ГООЛ за ЦСКАА!!! 29.Ибрахима Гай - остро центриране отляво в наказателното поле, топката е овладяна от Гай на самата аут линия до далечната греда на Линков, Гай се обръща и праща топката в мрежата

32' - ЖК на 16.Цветан Зарев за нарушение срещу Янев по лявото крило

38' - Гъргоров получава една топка в наказателното поле, финтира защитниците на Вихрен и остава сам срещу вратаря, стреля без забавяне, но 77.Йордан Линков спасява

42' - скоростна атака на ЦСКА. Йордан Тодоров напредва по дясното крило, подава на Гийом, който му връща без забавяне с пета, но топката е избита в ъглов удар от ляво на вратата

45' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 11.Гийом Да Зади - Янев по дясното крило центрира около точката на дузпата. Там Гийом протяга крак и топката попада в мрежата за 2:0. Две минути добавено време

45'+2' Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - в отбора на ЦСКА е извършена. Излиза 20.Йордан Юруков, на негово място 16.Александър Бранеков. Бранеков заема място в центъра на защитата. Гай играе като опорен халф

47' - Тиаго надбягва защитник по лявото крило и е фаулиран. Янев изпълнява фаула като центрира в наказателното поле, но топката е изчистена напред от защитата

51' - ЖК на 8.Велизар Димитров за нарушение срещу Саша Симонович в центъра на терена

52' ЖК на 15.Саша Симонович за фаул отзад, срещу Велизар Димитров по лявото крило.

54' ЧК на 15.Саша Симонович - директен червен картон получава Симонович за груб фаул срещу Сергей Якирович в центъра на терена

59' - играта се води предимно в центъра на терена

65' първа смяна в отбора на Вихрен. Излиза 23.Румен Босилков, на негово място 21.Красимир Иванов

66' - Тиаго от лявото крило центрира по земя в наказателното поле. Там Гийом стреля без забавяне, но топката минава малко над горната греда

67' ГООЛ за ЦСКАА!!! 29. Ибрахима Гай - Гай пробива през центъра, преодолява и Линков за 3:0. Това е втори гол в мача за Ибрахима Гай

68' Дузпа за ЦСКА - Велизар е изведен малко в ляво в наказателното поле на Вихрен. Защитник на гостите го подсича и съдията отсъжда дузпа

69' ГОЛ за ЦСКА 7.Христо Янев - Янев изпълнява дузпата. Нанася силен удар, но Линков избива. Янев обаче се спуска и при добавката вкарва за 4:0

73' - двойна смяна за Вихрен. Излиза 1.Ододжи Чикозе, на негово място влиза 9.Александро Дос Сантос и излиза 33.Станимир Господинов, на негово място 26.Марко Марков

76' - Ибрахима Гай получава пас зад защитата на Вихрен и остава сам срещу Линков. Гай се спира поглежда към съдията, който не е отсъдил засада. Така Гай пропуска да запише хеттрик този мач

80' - втора смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 7.Христо Янев, на негово място 24.Стоян Абрашев

84' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - много красив гол на ЦСКА. Якирович по дясното крило подава напред към Гърговов. Капитана на ЦСКА копва топката за Гийом в наказателното поле. Гийом прави опит за задна ножица, но се разминава с топката. Зад Гийом обаче е Велизар Димитров, който вкарва за 5:0

86' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 27.Тиаго Силва, на негово място 25.Иван Иванов. Това е и дебют в първенството за младия Иванов

89' ГООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - Ибрахима Гай подава на Тодоров по дясното крило. Той връща на Велизар на точката на дузпата. Велизар нанася силен удар и прави резултата 6:0

90' - три минути добавено време

90'+3' Край на мача - ЦСКА подобрява рекорда за най-много отбелязани голове за полусезон - 53