• 53мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Петър Занев

• 83мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

Срещата започна при горещо време и температура от 29 градуса, а преди мача бе представен представителния отбор на ЦСКА и треньорския щаб за сезон 2019/2020.

В 3-та минута първи удар на Вихрен Сандански пресечен от Нуно Томаш на границата на наказателното поле.

В 9-та минута добро центриране на Митко Митков избито от Симеонов в последния момент.

В 11-та минута много опасен удар на Милен Златков извън наказателното поле, Черниаускас с мъка избива в аут.

В 14-та минута се случиха поредица от разбърквания пред червената врата завършили с удар в тялото на Атанасов.

В 20-та минута е първият хубав удар на армейците от границата на наказателното поле на Кери - малко над вратата.

В 22-та минута прекрасна многоходова атака на червенобелите завърши с двойно подаване между Кери и Уот, ирландецът центрира успоредно, но двама в червено се разминаха.

Нова атака на армейците разгърната по двата фланга, опит за центриране на Атанасов, рикошет и корнер в 24-та минута.

В следващата минута след корнера Уот слабо с глава над вратата.

В 27-та минута резултатът е открит - Кери от пряк свободен удар отдясно с прострелно центриране минава през куп от играчи, никой не докосва и тя влиза триумфално в долния ъгъл за 1:0.

В 36-та минута прекрасно развита атака на ЦСКА с обърнат фланг и влизане отдясно на Атанасов - силен удар по диагонала и малко в аут.

В 38-та минута от пряк свободен удар Митков със силен удар, след рикошет в корнер.

В следващата минута пак Митков с добро центриране, Кери за малко да я стигне.

В 40-та минута бърза контраатака на Вихрен удар на Лазаров от границата на наказателното поле, Бузато избива, за да последва нов слаб удар и пак в ръцете на бразилеца.

В 45-та минута удар на Чепилов, Бузато лови.

В 50-та минута отлично извеждане на Соу от Фабрини, той преодолява и вратаря, след което би силно на сантиметри от вратата.

В 53-та минута ювелирен пас на Занев намира сам Соу, който с акробатичен удар покачва на 2:0.

Удар на Пинто отдалеч в 54-та минута вратарят избива в корнер.

Нов далечен удар над вратата, този път на Тиаго в 64-та минута.

В 66-та минута мегаразбъркване след корнер завърши с удар на Соу, враатарят на мястото си.

В 72-та минута и Евандро стрля малко в аут.

В 74-та минута слаб удар на Соу във вратаря.

В 82-та нов удар на армейците по чудо не попада във вратата.

Интересна 83-та минута, чудесна червена бърза атака и пас на Соу към Евандро, който би, но вратарят спаси, след това нова офанзива и Пинто отдалеч с прецизен удар в долния ляв ъгъл прави резултата класически - 3:0.

В 86-та минута извеждане на Соу, но вратарят го изпревари за малко и изби, Тиаго пробва да улучи опразнената врата, но би над гредата.