Александър Денисов

• 11
    Федор Смолов

Край на мача.

90+2′ Жълт картон за Ропотан.

90′ Две минути добавено време.

87′ Отличен ЦСКА в заключителните минути на мача.

84′ Втора смяна за гостите.

81′ Най-чистото положение за армейците.Благой Пасков изведе Спас Делев сам срещу вратаря, но ударът мина на сантиметри от гредата.

80′ Нов фаул в полза на ЦСКА, при който Морозс сгреши и Кержаков се откъсна, но Янчев го събори и получи жълт картон.

75′ Пореден шанс за нашите от статично положение. Този път Янчев центрира отляво, но Габулов лови.

75′ Корнер за Динамо, от който не последва нищо.

73′ Центриране на Зехиров към Делев, но той остана под топката.

69′ Последна смяна при армейците! Дебют и за юношата на клуба Благо Пасков.

67′ Първа смяна и за Динамо (Москва)!

65′ Йордан Тодоров пробва удар от границата на наказателното поле, но стреля над гредата.

62′ Втора смяна в ЦСКА!

61′ Самостоятелен рейд на Орлинов завърши с удар над напречната греда.

58′ Първа смяна в ЦСКА! Спас Делев за първи път с екипа на армейците в офицален мач.

57′ Гол на Кокоркин е отмен поради засада.

54′ Грешка в защитата на ЦСКА, но Кержаков не се възползва.

52′ Хубаво двойно подаване на между Тодоров и Морозс, но латвиецът сбърка.

50′ Силен шут на Орлинов минава над напречната греда.

49′ Отново Орлинов е труден за опазване, но за пореден път е съборен с фаул.

47′ ЦСКА тръгна в атака още от първата минута на второто полувреме.

Начало на второто полувреме. ЦСКА тръгна от центъра.

Край на полувремето.

45′ Орлинов стреля от фаул и ударът му срещна дясната греда на Габулов.

45′ Кумбаров и Орлинов получават жълти картони.

42′ Жълт картон за Фернандез за фаул срещу Орлинов.

39′ Коста Янев пусна коридор към Орлинов, който неуспя да достигне топката.

37′ Тимонов изведе Орлинов сам срещу Габулов, но е вдигната засада.

35′ Гостите опитват да изнесат играта в нашата половина.

33′ Йордан Тодоров центрира в полето на Динамо, където топката рикушира в защитник, но отиде право в ръцете на Габулов.

30′ Тимонов се бребори за торката в наказателното поле на гостите, но след играе слабо.

28′ Йордан Минев центрира в полето на гостите, но Орлинов е надскочен.

27′ Невероятен пропуск за Динамо (Москва).

24′ Фаул за ЦСКА отдясно на вратата на Динамо. Тимонов центрира, но топката е силна и излиза в аут.

20′ Нов корнер за ЦСКА! След него Тимонов с отличен удар праща топката в напречната греда. Топката като по чудо не спря в мрежата на гостите.

17′ Корнер за ЦСКА! Габулов боксира неловко, но няма наш играч.

13′ Динамо води играта в последните няколко минути.

10′ Центриране на Йордан Минев в наказателното поле,където Орлинов игра с глава, но стреля встрани.

7′ Янчев изведе Йордан Тодоров зад защитата на Динамо, но в последният момент топката му е избита.

6′ Корнерза гостите, при който Караджов излиза и боксира напред.

4′ Павел Виданов играе добре в защита.

3′ Футболистите на ЦСКА започнаха спокойно срещата.

Начало на мача. Гостите започват от центъра.